نوع فایل
PDF
حجم فایل
1.3 مگابایت
تعداد بازدید
933 بازدید
13,000 تومان

دانلود کتاب ۱۰۱ Fragen und Antworten im Vorstellungsgespräch

۱۰۱ fragen und antworten im vorstellungsgespräch pdf برای اطمینان از اینکه در یک مصاحبه شغلی اشتباه نمی کنید، این راهنما شما را برای مهم ترین سؤالات آماده می کند. پاسخ‌های نمونه به شما کمک می‌کنند در مورد انگیزه، شغل و مهارت‌های خود به خوبی صحبت کنید. اعتماد به نفس و نگرش در مصاحبه شغلی نیز یک موضوع آمادگی مناسب است. این راهنما همچنین شما را برای سوالات دشوار یا ناراحت کننده آماده می کند تا بتوانید در هر موقعیت مصاحبه ای مطمئن باشید. یا سوالات تحریک آمیز

کتاب آلمانی ۱۰۱ Fragen und Antworten im Vorstellungsgespräch

  • یک کتاب آلمانی است که بر ارائه راهنمای جامع برای مصاحبه های شغلی تمرکز دارد. هدف این کتاب کمک به افراد برای آماده شدن و موفقیت در مصاحبه با ارائه ۱۰۱ سوال متداول مصاحبه همراه با پاسخ های دقیق است.
  • این کتاب جنبه های مختلف فرآیند مصاحبه، از جمله سوالات عمومی در مورد سوابق، مهارت ها و صلاحیت های متقاضی و همچنین سوالات رفتاری و موقعیتی با هدف ارزیابی توانایی های حل مسئله، مهارت های کار گروهی و توانایی های تصمیم گیری داوطلب را پوشش می دهد.
  • هر سوال با توضیح کاملی از استدلال پشت آن و پیشنهادهایی در مورد چگونگی ساختار یک پاسخ قانع کننده همراه است. این کتاب همچنین نکاتی را در مورد زبان بدن، لباس پوشیدن و دیگر نشانه‌های غیرکلامی ارائه می‌کند که می‌تواند تأثیر مثبتی بر برداشتی که روی مصاحبه‌کننده گذاشته می‌شود.
  • با مطالعه و تمرین سوالات و پاسخ های ارائه شده در این کتاب، خوانندگان می توانند اعتماد به نفس پیدا کرده و شانس خود را برای عملکرد خوب در مصاحبه های شغلی افزایش دهند. این به عنوان یک منبع ارزشمند برای هر کسی که به دنبال راهنمایی و آمادگی برای تجربه اغلب اعصاب خردکن مصاحبه شغلی در آلمان است، عمل می کند.

دانلود کتاب آلمانی101 Fragen und Antworten im Vorstellungsgespräch

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *