نوع فایل
PDF
حجم فایل
2.7 مگابایت
تعداد بازدید
817 بازدید
13,000 تومان

دانلود کتاب ۱۳۷ deutsche präpositionen

deutsche präpositionen 137 pdf مقدمه همه لغات آلمانی – با این کتاب، تمام اطلاعات مربوط به تمام کلمات آلمانی را در کوتاه ترین زمان به دست خواهید آورد! واضح و بدون عارضه! علاوه بر این، مثال‌های زیادی به شما در درک مفاهیم فردی کمک می‌کنند، و نکات استفاده و کاربرد به شما کمک می‌کند از همان ابتدا از اشتباهات رایج جلوگیری کنید.

کتاب آلمانی ۱۳۷deutsche präpositionen level a1- c2

۱۳۷ deutsche präpositionen level a1- c2 یک کتاب آلمانی است که بر حروف اضافه در زبان آلمانی تمرکز دارد. حروف اضافه کلمات یا گروه هایی از کلمات هستند که روابط بین کلمات دیگر در یک جمله را نشان می دهند. آنها برای بیان مکان، زمان، جهت و سایر روابط در آلمانی ضروری هستند. .

کتاب “۱۳۷ deutsche präpositionen pdf download” احتمالا فهرست و توضیح گسترده ای از ۱۳۷ حرف اضافه استفاده شده در زبان آلمانی ارائه می دهد. ممکن است معانی، قواعد استفاده و مثال‌های آنها را پوشش دهد تا به یادگیرندگان کمک کند نحوه استفاده صحیح از آنها را در زمینه‌های مختلف درک کنند.

۱۳۷ deutsche präpositionen pdf vk مطالعه حروف اضافه برای تسلط بر دستور زبان آلمانی و بهبود مهارت کلی زبان بسیار مهم است. با درک و استفاده دقیق از حروف اضافه، زبان آموزان می توانند توانایی خود را برای بیان موثر خود در زبان آلمانی گفتاری و نوشتاری افزایش دهند.

دانلود کتاب ۱۳۷ deutsche präpositionen یک کتاب بینظیر و فوق العاده برای آموزش زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانی137 deutsche präpositionen

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *