نوع فایل
PDF
حجم فایل
6.3 مگابایت
تعداد بازدید
181 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب Arbeitsheft und Prüfungsvorber

کتاب کار و پوشه آماده سازی آزمون زبان آلمانی در مراقبت از سالمندان، به کارکنان پرستاری پشتیبانی همه جانبه را در توسعه مهارت های زبانی خود ارائه می دهد.

arbeitsheft und prüfungsvorbereitung altenpflege pdf kostenlos کتاب کار شامل تمرین‌های متنوعی در زمینه‌های موضوعی مختلف مراقبت‌های سالمندان است. این شامل وظایفی برای گسترش واژگان، درک اصطلاحات کلیدی و آموزش کاربرد صحیح در موقعیت های خاص است. علاوه بر این، تمرینات گرامر، جمله سازی و ارتباطات ارائه می شود.

Arbeitsheft und Prüfungsvorber pdf از طرف دیگر پوشه آماده سازی امتحان برای آموزش هدفمند برای امتحان نهایی استفاده می شود. این شامل آزمون‌های نمونه و تکالیف تستی است تا به شرکت‌کنندگان کمک کند تا با قالب امتحان آشنا شوند و مهارت‌های خود را عمیق‌تر کنند. این پوشه همچنین راه حل ها و توضیحاتی را برای پشتیبانی از فرآیند یادگیری ارائه می دهد.

هم کتاب کار و هم پوشه آماده سازی امتحان برای آماده سازی زبان آموزان برای شرایط خاص زبان در مراقبت های سالمندان طراحی شده اند. آنها یک رویکرد عملی ارائه می دهند و به پرستاران اجازه می دهند که خود را بهتر بیان کنند، چه به صورت شفاهی و چه به صورت نوشتاری، و مهارت های ارتباطی خود را در زمینه حرفه ای بهبود بخشند.

دانلود کتاب آلمانی Arbeitsheft und Prüfungsvorber

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *