نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
722.6
تعداد بازدید
144 بازدید
رایگان

آموزش آلمانی یا هر زبان دیگری نیازمند منابع معتبر و محتوای به روز و جذاب است تا انگیزه کافی در دانش آموز ایجاد شود و این انگیزه در طول دوره حفظ شود. زبان آموزان جوان وقتی با هم به صورت گروهی کار می کنند و چیزهای جدیدی را از یکدیگر یاد می گیرند و به یکدیگر کمک می کنند، یادگیری را فرآیندی ساده و آسان می دانند.
کتاب های آلمانی Beste Freunde از روش های گروهی آموزش و یادگیری استفاده می کنند تا دانش آموزان را در مسیر درست راهنمایی کنند. موضوعات و موضوعات تدریس شده در این کتاب شامل حوادث و اتفاقاتی است که در زندگی روزمره رخ می دهد و دانش آموزان می توانند از زبان صادقانه، دقیق و مناسب استفاده کنند.
مخاطبان مجموعه کتاب های Bestre Freunde جوانانی هستند که در آلمان و کشورهای خارجی بدون آشنایی قبلی با زبان آلمانی هستند. این مجموعه کتاب در سه جلد و در سه سطح A1، A2 و B1 برای آموزش دانش آموزان مبتدی تا متوسط ​​تالیف شده است.
عنوان کتاب “بهترین دوستان” نشان می دهد که ایدئولوژی و روش های تدریس مبتنی بر کار گروهی و یادگیری همراه با سایر دانش آموزان است. این شعار کتاب است که فلسفه نگارش و طراحی متون آن را توجیه می کند. – با هم بهتر یاد می گیرید!دانلود کتا آلمانیBeste Freunde B1.1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *