نوع فایل
PDF
حجم فایل
33.9 مگابایت
تعداد بازدید
192 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب Deutsch für die Altenpflege A

deutsch für pflegeberufe pdf آلمانی برای مراقبت سالمندان A برای کارکنان پرستاری که می خواهند مهارت های آلمانی خود را به طور خاص در زمینه مراقبت های سالمندان بهبود بخشند، طراحی شده است. این دوره مهارت های زبانی اساسی را پوشش می دهد که برای برقراری ارتباط با افراد مسن و خانواده های آنها مهم است.

deutsch für pflegekräfte pdf در درس‌های آلمانی برای مراقبت سالمندان A، شرکت‌کنندگان واژگان و عبارات اولیه را به دست می‌آورند تا تعامل روزانه با افرادی که به مراقبت نیاز دارند آسان‌تر شود. شما یاد می گیرید که در مورد حساسیت ها، نیازها، داروها، وعده های غذایی و راحتی صحبت کنید.

deutsch für die altenpflege download علاوه بر این، به موضوعاتی مانند بهداشت فردی، علائم بیماری، مراقبت از زخم و مراجعه به پزشک پرداخته می شود. این دوره مراقبین را قادر می‌سازد تا سؤالات هدفمند بپرسند، دستورالعمل‌ها را بفهمند و راهنمایی‌های ساده برای بهبود کیفیت مراقبت ارائه دهند.

German for Elderly Care A همچنین درک تفاوت‌های فرهنگی و نیازهای سالمندان با پیشینه‌های فرهنگی متفاوت را ارتقا می‌دهد. تسلط بر زبان آلمانی نه تنها فرآیندهای کاری را آسان تر می کند، بلکه به ارتباطات بین فردی و رفاه افرادی که نیاز به مراقبت دارند کمک می کند.

دانلود کتاب آلمانی Deutsch für die Altenpflege A

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *