نوع فایل
MP3 , PDF
حجم فایل
296 مگابایت
تعداد بازدید
825 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیDeutsch intensiv Hören und Sprechen B1

deutsch intensiv hören und sprechen b1 pdf سطح سوم از مجموعه آلمانی Horen und Sprechen است که برای تقویت و ارتقای مهارت شنیداری و گفتاری Deutsch intensiv زبان آموزان آلمانی طراحی و منتشر شده است.
سری کتاب های هورن و اسپرچن مجموعه ای چهار سطحی شامل سطوح مختلف A1، A2، B1 و B2 است که تمامی تکنیک ها و نکات مربوط به شنیدن و صحبت کردن موضوع زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاهی به دانش آموزان آموزش می دهد. از مقدماتی تا پیشرفته کتاب Horen and Sprechen B1 نیز سطح سوم این مجموعه است که در سطح متوسط ​​قرار دارد.
درباره کتاب hören und sprechen b1 pdf

برای دانلود deutsch intensiv hören und sprechen a2 pdf کلیک کنید.

کتاب «شنوایی و گفتار فشرده آلمانی B1» برای زبان آموزان زبان آلمانی در سطح زبان B1 است. تمرکز آن بر درک شنیداری و صحبت کردن به زبان آلمانی است. hören und sprechen b1 audio download free این کتاب تمرین ها، دیالوگ ها و متون را با هدف بهبود مهارت های ارتباطی در موقعیت های روزمره ارائه می دهد.

Deutsch intensiv Hören und Sprechen B1
Horen und Sprechen B1 یکی از جامع ترین و موثرترین مطالب یادگیری زبان آلمانی است برای زبان آموزان متوسط ​​و پیشرفته طراحی شده است. آگاهی و مطالعه سری های قبلی (A1 و A2) این مجموعه برای استفاده از این کتاب و درک مطالب آن ضروری است. این کتاب را می توان به صورت انفرادی یا زیر نظر اساتید حرفه ای آموزشگاه های زبان آلمانی مطالعه کرد، اما با توجه به سطح متوسط ​​این کتاب و امکان عدم درک برخی موارد، این سطح از کتاب برای نظارت مناسب است. معلمان باید تدریس کنند
ویژگی های کتاب Horen a Sprechen B1
برای یادگیری زبان آلمانی کتاب Horen and Sprechen B1 ارائه شده است که در کنار سایر روش های آموزشی باعث افزایش و بهبود شنیداری و گفتاری دانش آموزان شده و آنها را به سطح مورد نیاز می رساند. این کتاب دارای موضوعات مختلف و متنوع است و به همراه فایل صوتی ارائه شده و مناسب گروه سنی بزرگسالان متوسط ​​می باشد. نمونه سوالات تست های مختلف برای آشنایی داوطلبان با سوالات و آمادگی برای آزمون های مختلف از جمله تست های Start Deutsch 1، OSD و گوته که از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این کتاب است، در انتهای کتاب قرار داده شده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *