نوع فایل
PDF
حجم فایل
2.8 مگابایت
تعداد بازدید
138 بازدید
10,000 تومان

دانلود کتاب Dictionnaire amoureux des trains

این دیکشنری بصورت تخصصی در مورد پیشینه‌ی قطار،نحوه‌ی شکل‌گیریش، جایگاهش بین مردم، اجزای مختلفش، نقل‌قول‌هایی از نویسندگان و … رو آورده.

Dictionnaire amoureux des trains pdf در این دیکشنری عاشقان قطار، می‌خواهم شما را به قرن‌ها و قاره‌ها ببرد تا اشتیاق خود را به این ماشین‌های جذاب با شما به اشتراک بگذارم. از اولین لوکوموتیوهای بخار گرفته تا قطارهای پرسرعت، در دوران طلایی اکسپرس مجلل، هر صفحه از این کتاب دعوتی برای سفر خواهد بود.

من در مورد نام‌های بزرگ تاریخ راه‌آهن، مانند جورج استفنسون، پیشگام حرکت بخار، یا فردیناند دو لسپس، خالق کانال معروف سوئز، به شما خواهم گفت. همچنین مناظر خیره‌کننده‌ای را که خطوط افسانه‌ای از آن عبور می‌کنند، مانند ترانس سیبری در روسیه یا اورینت اکسپرس که پاریس را به استانبول متصل می‌کند، به شما نشان خواهم داد.

dictionnaire amoureux des trains pdf gratuit قطار بسیار بیشتر از یک وسیله حمل و نقل ساده، نماد واقعی آزادی و کشف است. او توانست مبادلات تجاری و سفرهای علمی را متحول کند و به این ترتیب امکان توسعه صنعتی شدن و اکتشاف جهان را فراهم آورد. از طریق این صفحات، این داستان‌هایی را برای شما تعریف می‌کنم که تخیل جمعی را در اطراف قطار ایجاد کرده‌اند و همچنان ما را شگفت‌زده می‌کنند.

در نهایت، من شیفتگی خود را برای معماری ایستگاه ها، جواهرات واقعی میراث ما، و همچنین برای مردان و زنانی که به این جهان بی نظیر جان می بخشند، با شما در میان می گذارم. از کارگران راه‌آهن گرفته تا علاقه‌مندان به آموزش گرفته تا هنرمندانی که این جهان را در آثار خود تصعید کرده‌اند، با هم جنبه‌های متعدد این عشق به قطار را کشف خواهیم کرد.

با بستن این دیکشنری عاشقان قطار، امیدوارم بخشی از اشتیاق خود را به شما منتقل کرده باشم و به نوبه خود به شما این آرزو را داده باشم که نفس ماجراجویی را که هر سفر ریلی فراهم می کند، در خود ببرد.

دانلود کتاب فرانسوی Dictionnaire amoureux des trains

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.

همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.

ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.

در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *