نوع فایل
PDF
حجم فایل
5.6 مگابایت
تعداد بازدید
101 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب Dynamische Systeme Theorie und Numerik

نظریه سیستم‌های پویا با مدل‌سازی و تحلیل ریاضی سیستم‌هایی که در طول زمان تغییر می‌کنند سر و کار دارد. این سیستم ها می توانند ماهیت فیزیکی، بیولوژیکی یا اجتماعی داشته باشند و در زمینه های مختلفی مانند فیزیک، زیست شناسی، اقتصاد و مهندسی مورد استفاده قرار گیرند.

dynamische systeme theorie und numerik pdf اعداد به کاربرد روش های عددی برای حل مسائل ریاضی اشاره دارد، به ویژه آنهایی که به صورت تحلیلی قابل حل نیستند. در رابطه با سیستم های پویا، این بدان معناست که از روش های عددی برای شبیه سازی و تجزیه و تحلیل تکامل و رفتار چنین سیستم هایی در طول زمان استفاده می شود.

ترکیب تئوری سیستم های پویا و اعداد درک سیستم های پیچیده و پیش بینی رفتار آنها را ممکن می سازد. با توسعه مدل‌های ریاضی و به‌کارگیری روش‌های عددی، می‌توانیم پدیده‌های پیچیده، ویژگی‌های پایداری، الگوهای تناوبی، آشفتگی و دیگر جنبه‌های مهم سیستم‌های دینامیکی را مطالعه کنیم.

تئوری سیستم های دینامیکی و اعداد کاربردهای گسترده ای در زمینه های مختلف مانند مکانیک سیالات، تحقیقات آب و هوا، رباتیک، ریاضیات مالی و مهندسی کنترل دارند. آنها نقش مهمی در بهینه سازی سیستم ها، پیش بینی رفتار آینده و توسعه استراتژی های کنترل کارآمد دارند.

دانلود کتاب آلمانی Dynamische Systeme Theorie und Numerik

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *