نوع فایل
PDF
حجم فایل
5.5 مگابایت
تعداد بازدید
217 بازدید
14,000 تومان

دانلود کتاب ECL Zertifikat Deutsch Stufe B2 Mittelstufe Mündliche Kommunikation

ECL Certificate German Level B2 Oral Communication یک آزمون شناخته شده است که مهارت های زبان شفاهی را در سطح B2 ارزیابی می کند.

این آزمون بر توانایی برقراری ارتباط شفاهی و بیان خود به زبان آلمانی در موقعیت های مختلف روزمره تمرکز دارد. این آزمون شامل مصاحبه های فردی و بحث های گروهی است که در آن داوطلبان باید نظرات خود را بیان کنند، استدلال ها را ارائه دهند و فعالانه در گفتگوها شرکت کنند.

ECL Zertifikat Deutsch Stufe B2 Mittelstufe Mündliche Kommunikation pdf کاندیداها از این نظر ارزیابی خواهند شد که چگونه می توانند افکار خود را ساختار دهند، اطلاعات مربوطه را ارائه دهند و به سوالات یا پیشنهادات پاسخ دهند. گواهی ECL زبان آلمانی سطح B2 متوسط ​​ارتباط شفاهی گام مهمی برای زبان آموزانی است که می خواهند مهارت های زبانی خود را در سطح B2 بهبود بخشند و مهارت های ارتباطی خود را بیشتر توسعه دهند.

از طریق آزمون، داوطلبان تاییدیه رسمی سطح زبان خود را دریافت می کنند و می توانند با موفقیت از مهارت های خود در زمینه های مختلف حرفه ای یا دانشگاهی استفاده کنند.

ECL Zertifikat Deutsch Stufe B2 Mittelstufe Mündliche Kommunikation pdf یکی از کتاب هایه عالی و فوق العاده در آموزش زبان آلمانی نیز می باشد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *