نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
240.8 مگابایت
تعداد بازدید
705 بازدید
13,000 تومان

دانلود کتاب einfach weiter deutsch b2

einfach weiter deutsch b2 lösungen فقط حرکت کن! کتاب درسی زبان عمومی جدید B2 برای بزرگسالان در آلمان و خارج از کشور است. به ویژه، زبان آموزان با انگیزه آلمانی که عادت به یادگیری سریع دارند، دانش B2 را به دست می آورند. دوره و کتاب کار به طور بهینه شما را برای آزمون telc Deutsch B2 آماده می کند.

  • einfach weiter deutsch b2 pdf free download یک کتاب درسی آلمانی بر اساس سطح B2 چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها (CEFR) است. einfach weiter deutsch b2 audio این کتاب برای حمایت از زبان آموزان پیشرفته آلمانی در ایجاد و تثبیت دانش و مهارت های خود در زبان آلمانی ایجاد شده است. .
  • einfach weiter b2 pdf این کتاب جنبه های مختلف زبان آلمانی از جمله گرامر، واژگان، درک شنیداری، درک مطلب، نوشتن و صحبت کردن را پوشش می دهد. این شامل تمرین‌ها، وظایف، متون و دیالوگ‌هایی است که با هدف بهبود مهارت‌های ارتباطی زبان‌آموزان و کمک به آنها برای آماده شدن برای موقعیت‌های زبانی چالش‌برانگیزتر انجام می‌شود.
  • telc einfach weiter deutsch b2 pdf download همچنین بینش هایی را در مورد فرهنگ، تاریخ و جامعه آلمان ارائه می دهد.einfach weiter deutsch b2 kurs-und arbeitsbuch این می تواند به زبان آموزان کمک کند نه تنها مهارت های زبانی خود را توسعه دهند، بلکه درک خود را از فرهنگ آلمانی و تبادل بین فرهنگی نیز افزایش دهند.
  • einfach weiter deutsch b2 pdf کتابی فوق العاده وبرتر در یادکیری زبان آلمانی در سطح b2 می باشد.

دانلود کتاب آلمانیeinfach weiter deutsch b2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *