نوع فایل
PDF
حجم فایل
4.4 مگابایت
تعداد بازدید
299 بازدید
13,000 تومان

دانلود کتاب fachsprachprüfung erfolgreich bestehen

fachsprachprüfung erfolgreich bestehen pdf گذراندن موفقیت آمیز آزمون زبان تخصصی (FSP) شرط لازم برای اخذ مجوز کار در کلینیک آلمانی است. اما حتی با داشتن مدرک و مهارت های زبانی خوب، میانگین ضریب شکست ۴۰ درصد است. FSP چیزی برای ترس از جمعیت ندارد!
fachsprachprüfung erfolgreich bestehen pdf free download این کتاب برای پزشکان واجد شرایط با سطح زبان آلمانی B2/C1 در نظر گرفته شده است. بررسی‌های منظم FSP و الزامات آن در بحث‌های پزشک-بیمار، نامه‌های پزشک و ارائه‌های همتا به همتا موجود است.

fachsprachprüfung erfolgreich bestehen pdf free اول از همه، رفتار ارتباطی بررسی می شود – به این معنی: داوطلبان باید موضوع خود را به خوبی بدانند، اما همچنین چگونه بر لحظات استرس زا غلبه کنند، چگونه مکالمه با بیماران مضطرب یا بی حوصله را مدیریت کنند، چگونه روش های پزشکی را به طور کلی درک کنند. توضیح و تنظیم تشخیص های مرتبط. به زبان فنی با استفاده از شبیه‌سازی‌ها و مطالعات موردی، ابزارهای بلاغی را یاد می‌گیرید تا با اطمینان، حتی موقعیت‌های دشوار را مدیریت کنید.

fachsprachprüfung – erfolgreich bestehen pdf download علاوه بر این، این کتاب این فرصت را ارائه می دهد که دانش فنی خود را خودتان با یک چک نوع کلید بررسی کنید. موضوعاتی که شما کاملاً به آنها تسلط دارید زیرا اغلب در FSP سؤال می شوند، به طور ویژه علامت گذاری شده اند. از روی جلد تا جلد کتاب کار کنید: با مواد جامع، آموزش و شبیه سازی، شما به خوبی برای FSP آماده شده اید. در عین حال، کتاب آنقدر کاربردی است که در هر جیبی جا می شود.

لبه‌های پهن بسیار زیادی دارد: می‌توانید به راحتی با آن در هر جایی کار کنید و یادداشت‌های خود را بنویسید.
نویسنده برای FSP آرزوی موفقیت و بهترین ها را در راه آلمان دارد!

fachsprachprüfung – erfolgreich bestehen pdf یک کتابی فوق العاده و عالی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیfachsprachprüfung erfolgreich bestehen

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *