نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
122.1
تعداد بازدید
434 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیFit fürs Österreichische Sprachdiplom B2

Fit furs Osterreichische Sprachdiplom B2، مجموعه ای از نمونه کتاب های آزمون گوته b2، منبع بسیار مفیدی برای زبان آموزانی است که قصد شرکت در این آزمون را دارند. همچنین این کتاب به همراه فایل صوتی مربوطه ارائه شده است. fit fürs österreichische sprachdiplom b2 pdf این کتاب برای دانش آموزان با مهارت های زبان B2 است که می خواهند برای آزمون B2 دیپلم زبان اتریش آماده شوند.

کتاب آلمانی Fit fürs Österreichische Sprachdiplom B2

fit fürs österreichische sprachdiplom b2 audio download یک کتاب آلمانی است که برای کمک به زبان آموزان برای آماده شدن برای امتحان Österreichisches Sprachdiplom (ÖSD) B2 طراحی شده است. ÖSD یک آزمون مهارت زبان بین المللی برای آلمانی به عنوان یک زبان خارجی است که به طور خاص برای شرایط اتریشی طراحی شده است.

هدف این کتاب توسعه مهارت های زبانی و دانش لازم برای گذراندن موفقیت آمیز سطح B2 آزمون ÖSD است. جنبه های مختلف زبان آلمانی از جمله گرامر، واژگان، درک مطلب، درک شنیداری، نوشتن و صحبت کردن را پوشش می دهد.

fit fürs österreichische sprachdiplom b2 audio محتوای کتاب به صورت سیستماتیک و مفید تنظیم شده است و زبان آموزان را در موضوعات مختلف و وظایف زبانی راهنمایی می کند. توضیحات، مثال‌ها و تمرین‌هایی برای تمرین و تقویت مهارت‌های زبانی که نیاز داریم در سطح B2 ارائه می‌کند. علاوه بر این، نکات و ترفند هایی را برای نزدیک شدن به بخش های مختلف امتحان ÖSD ارائه می دهد.

دانلود کتاب آلمانیFit fürs Österreichische Sprachdiplom B2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *