نوع فایل
PDF
حجم فایل
16.9 مگابایت
تعداد بازدید
166 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب Formelsammlung Elektrotechnik

formelsammlung elektrotechnik pdf  کتاب فرمول مهندسی برق مجموعه ای مفید از معادلات، فرمول ها و تعاریف مهم مورد استفاده در مهندسی برق است. این به عنوان یک کار مرجع مفید برای دانشجویان، مهندسان و متخصصان برای تجزیه و تحلیل مدارهای الکتریکی، محاسبه پارامترهای الکتریکی و حل مسائل مختلف مهندسی برق عمل می کند.

formelsammlung elektrotechnik europa pdf مجموعه فرمول های مهندسی برق شامل فرمول هایی در مورد موضوعاتی مانند قانون اهم، قوانین کیرشهوف، مدارهای AC، محاسبات ترانسفورماتور، تجزیه و تحلیل مدار، محاسبات توان، خازن ها، اندوکتانس ها، امپدانس های پیچیده و موارد دیگر می باشد. علاوه بر این، واحدها، نمادها و استانداردهای مهم نیز ممکن است برای اطمینان از استفاده صحیح و تفسیر کمیت های الکتریکی گنجانده شوند.

formelsammlung elektrotechnik grundlagen pdf فرمول مهندسی برق یک ابزار ضروری برای مهندسین برق برای طراحی، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی مدارهای الکتریکی است. انجام محاسبات پیچیده و مدل سازی کارآمدتر و یافتن راه حل برای کارهای مختلف مهندسی برق را ممکن می سازد. با کمک آنها، مهندسان می توانند عملکرد مدار را ارزیابی کنند، سیگنال های الکتریکی را درک کنند، و پارامترهای مختلفی را برای اندازه و طراحی اجزای الکتریکی تعیین کنند.

دانلود کتاب آلمانی Formelsammlung Elektrotechnik

 

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *