نوع فایل
PDF
حجم فایل
9.8 مگابایت
تعداد بازدید
197 بازدید
13,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیgrammatiktraining deutsch für b2

آموزش گرامر. زبان آلمانی برای B2 بهترین منبع اضافی برای دانش آموزان سطح B2 است تا دانش گرامر خود را عمیق تر کنند و اعتماد به نفس بیشتری در برقراری ارتباط کسب کنند. برای استفاده در دوره های آموزشی گرامر و برای خودآموزی مناسب است.

  • grammatiktraining Deutsch für B2 کتابی است که به طور ویژه برای زبان آموزان زبان آلمانی در سطح B2 تهیه شده است. این آموزش گرامر جامع را برای تثبیت و گسترش مهارت های گرامری زبان آموزان ارائه می دهد.
  • این کتاب شامل تمرین های متنوعی است که مفاهیم گرامری مختلف مربوط به سطح B2 را پوشش می دهد. این شامل موضوعاتی مانند صرف فعل، ساختار جمله، اسم، صفت، ضمایر، حروف اضافه و موارد دیگر است. هر تمرین عملی است و همراه با مثال ها و توضیحات برای تسهیل درک است.
  • آموزش گرامر کتاب آلمانی برای B2 برای زبان آموزان پیشرفته ای است که قبلاً دانش کاملی از گرامر آلمانی دارند و مایلند دانش خود را در سطح بالاتری عمیق تر کنند. با تمرین منظم این کتاب، زبان آموزان می توانند دانش گرامر خود را بهبود بخشند و در برخورد با زبان آلمانی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند.
  •  این کتاب می تواند به عنوان مکمل کلاس های زبان عمومی و یا برای خودآموزی مورد استفاده قرار گیرد. این یک رویکرد ساختاریافته و فرصت‌های تمرینی فراوانی برای تثبیت و گسترش مهارت‌های دستوری زبان‌آموزان ارائه می‌دهد.

دانلود کتاب آلمانیgrammatiktraining deutsch für b2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *