نوع فایل
PDF
حجم فایل
9.6 مگابایت
تعداد بازدید
149 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب Grundzüge elektrischer Maschinen und Antriebe

Grundzüge elektrischer Maschinen und Antriebe pdf اصول ماشین‌های الکتریکی و درایوها بخش مهمی از مهندسی برق است و شامل مطالعه و کاربرد ماشین‌های الکتریکی برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی می‌شود. ماشین‌های الکتریکی در بخش‌های مختلف صنعتی، از تولید برق گرفته تا فناوری اتوماسیون، نقش حیاتی دارند.

این حوزه مفاهیم اساسی مانند الکترومغناطیس، القاء، میدان های مغناطیسی، سیم پیچ ها و مکانیسم های چرخشی را در بر می گیرد. انواع مختلفی از ماشین های الکتریکی مانند ماشین های DC، ماشین های AC (ماشین های ناهمزمان و ماشین های سنکرون) و موتورهای پله ای ارائه می شوند. عملکرد، اصول عملکرد، عملکرد و کاربردهای این ماشین ها به تفصیل توضیح داده شده است.

grundzüge elektrischer maschinen und antriebe pdf download اصول اولیه فناوری درایو نیز پوشش داده شده است، از جمله مبدل های فرکانس، فناوری کنترل و الکترونیک قدرت. اینها کنترل و تنظیم ماشین های الکتریکی را در زمینه های کاربردی مختلف مانند اتوماسیون صنعتی، حمل و نقل الکتریکی و بازار انرژی های تجدیدپذیر امکان پذیر می کند. دانش اصول اولیه ماشین‌های الکتریکی و درایوها برای مهندسان و تکنسین‌های برق ضروری است تا کارایی، عملکرد و قابلیت اطمینان سیستم‌های محرک الکتریکی را درک و بهینه کنند.

دانلود کتاب آلمانی Grundzüge elektrischer Maschinen und Antriebe

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *