نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
137.3 مگابایت
تعداد بازدید
849 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب hören und sprechen b1

دانلود کتاب Horen und Sprechen B1 اثر Anneli Billina سومین گام از مجموعه کتاب های آموزش زبان آلمانی Horen und Sprechen است که توسط انتشارات هوبر برای تقویت و ارتقای مهارت شنیداری و گفتاری زبان آموزان آلمانی طراحی و منتشر شده است.
مجموعه کتاب های هورن و اسپرچن یک مجموعه چهار سطحی شامل سطوح مختلف A1، A2، B1 و B2 است که در مدت زمان کوتاهی تمامی روش ها و نکات مربوط به مبحث شنیداری و گفتاری به زبان آلمانی را از مبتدی تا به دانش آموزان آموزش می دهد. پیشرفته . hören & sprechen b1 download نیز سومین ردیف این مجموعه است که در ردیف میانی قرار دارد.

برای دانلود hören und sprechen a2 pdf روی لینک کلیک کنید.

برای دانلود hören und sprechen b2 pdf روی لینک کلیک کنید.

کتاب آلمانی Hören & Sprechen B1

  • hören und sprechen b1 audio download free یک کتاب درسی زبان آلمانی است که توسط Hueber Verlag منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزان در سطح B1 طراحی شده است که سطح متوسطی از مهارت در چارچوب مشترک اروپایی مرجع برای زبان ها (CEFR) است.
  • دانلود فایل صوتی کتاب hören und sprechen b1 تمرکز این کتاب بر توسعه مهارت های شنیداری و گفتاری به زبان آلمانی است. تمرین ها و فعالیت های متنوعی برای کمک به زبان آموزان برای بهبود درک زبان آلمانی گفتاری و توانایی آنها برای بیان شفاهی ارائه می شود. محتوای کتاب طیفی از موضوعات مرتبط با زندگی روزمره مانند سفر، کار، سرگرمی ها و تعاملات اجتماعی را پوشش می دهد.
  • “Hören & Sprechen B1” شامل مواد صوتی hören & sprechen b1 audio است که تمرینات را همراهی می کند و به زبان آموزان اجازه می دهد تا گوش دادن به مکالمات و سخنرانی های معتبر آلمانی را تمرین کنند. این کتاب همچنین hören & sprechen b1 pdf فهرست واژگان، توضیحات گرامری و نکاتی را برای ارتباط موثر ارائه می دهد.
  •  هدف “Hören & Sprechen B1” حمایت از زبان آموزان در ایجاد اعتماد به نفس و تسلط در درک و صحبت کردن آلمانی در سطح متوسط است.
  • hueber hören und sprechen b1 دانلود فایل صوتی عالی برای یادگیری زبان آلمانی در سطح b1 می باشد.

دانلود کتاب آلمانیHören & Sprechen B1 (Hueber)

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *