نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
92.4
تعداد بازدید
1720 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب hören und sprechen a1

  • Deutsch uben Horen and Sprechen A1 کتابی برای بهبود مهارت های شنیداری و گفتاری است که توسط انتشارات Hueber منتشر شده است. این کتاب برای مخاطبان در دو سطح A1 و A2 طراحی شده است. محتوای ارائه شده در کتاب hören und sprechen a1 pdf و Sprechen A1 شامل موضوعات پیشنهادی در چارچوب مشترک اروپایی برای سطح زبان A1 است. ویژگی اصلی این کتاب تاکید شدید بر انواع مختلف تمرینات است. خوانندگان با خواندن این کتاب با یک سری سوالات به چالش کشیده می شوند.

برای دانلود hören und sprechen a2 pdf روی لینک کلیک کنید.

  • “Hören und Sprechen A1” یک کتاب آموزش زبان آلمانی است که برای مبتدیان در سطح A1 طراحی شده است. دانلود فایل صوتی hören und sprechen a1 بر توسعه مهارت های شنیداری و گفتاری در آلمانی تمرکز دارد. این کتاب رویکردی ساختاریافته برای یادگیری ارائه می‌کند که از مفاهیم پایه واژگان و دستور زبان شروع می‌شود و به تدریج به موضوعات پیچیده‌تر می‌رود.
  • hören und sprechen a1 audio free download محتوای کتاب شامل گفت‌وگوها، تمرین‌ها و فعالیت‌های مختلفی است که هدفشان بهبود درک مطلب و ارتباط شفاهی است. موقعیت ها و موضوعات روزمره مانند معرفی خود، درخواست راهنمایی، سفارش غذا، و گفتگوهای ساده را پوشش می دهد.
  • با استفاده از hueber hören und sprechen a1 دانلود فایل صوتی زبان آموزان می توانند مهارت های شنیداری خود را از طریق ضبط های صوتی تمرین کنند و با شرکت در تمرین های تعاملی، توانایی های گفتاری خود را توسعه دهند. این کتاب همچنین حاوی اطلاعات فرهنگی و نکات کاربردی برای افزایش درک زبان‌آموز از زبان و فرهنگ آلمانی است.
  • دانلود کتاب horen & sprechen a1 یکی از کتاب هایه عالی و برتر در آموزش زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیHören und Sprechen A1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *