نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
656.6 مگابایت
تعداد بازدید
222 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب jana und dino 1

jana und dino 1 kursbuch pdf کتاب زبان آموزان سطح ۱ برای کودکانی که در کنار زبان مادری خود بی سواد یا باسواد هستند. یک داستان ارتباطی پر اکشن بر اساس داستان یک شخصیت بامزه

جانا و دینو از دوران کودکی بهترین دوستان بودند. آنها ماجراهای بی شماری را با هم تجربه کرده بودند و همیشه می توانستند روی یکدیگر حساب کنند. جانا و دینو چه در مورد تأسیس کلوپ خانه درختی مخفی بود و چه با هم به شکار گنج، تیمی شکست ناپذیر بودند. اما به مرور زمان متوجه شدند که علایق و رویاهایشان کم کم از هم دور می شود.

jana und dino 1 kursbuch pdf download در حالی که جانا مشتاق هنر و موسیقی بود، دینو اشتیاق خود را به علم کشف کرد. اگرچه آنها مسیرهای مختلفی را در پیش گرفتند، اما از نزدیک در ارتباط بودند و در اهداف فردی خود از یکدیگر حمایت کردند. جانا اکتشافات علمی دینو را در تصاویر رنگارنگ ترسیم کرد و دینو به جانا کمک کرد تا اسرار طبیعت را در اشعار آهنگ خود به تصویر بکشد.

jana und dino 1 pdf دوستی آنها به اندازه کافی قوی بود که این تغییرات را تحمل کرد و آنها یاد گرفتند که همیشه لازم نیست علایق مشترکی داشته باشید تا یک ارتباط عمیق را احساس کنید.

دانلود کتاب jana und dino 1 یک کتاب عالی و فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی به متاقیان به زمان آلمانی این کتاب پیشنهاد میشود.

دانلود کتاب آلمانیjana und dino 1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *