نوع فایل
PDF
حجم فایل
10.1 مگابایت
تعداد بازدید
133 بازدید
10,000 تومان

دانلود کتاب Le Parisien – lundi 21 août 2023

le parisien – lundi 21 août 2023 pdf در اینجا اطلاعات اصلی روزنامه Le Parisien برای دوشنبه ۲۱ اوت ۲۰۲۳ آمده است:

بازگشت به مدرسه نزدیک است: این مقاله مقدمات آغاز سال تحصیلی را که تا چند روز دیگر انجام می شود برجسته می کند. خانواده ها در میانه خرید لوازم مدرسه هستند و مدارس در حال تکمیل سازماندهی خود برای استقبال از دانش آموزان هستند.

تدابیر امنیتی جدید در حمل و نقل عمومی: در پی افزایش حوادث امنیتی در حمل و نقل عمومی، به ویژه حملات در شب، دولت تدابیر جدیدی را برای تقویت امنیت اعلام کرده است. نیروهای امنیتی اضافی مستقر خواهند شد و دوربین های نظارتی در مناطق حساس نصب خواهند شد.

کار بر روی گرند پاریس اکسپرس در حال پیشرفت است: پروژه گرند پاریس اکسپرس، با هدف ایجاد خطوط جدید مترو در اطراف پاریس، در مسیر درست قرار دارد. کار به سرعت در حال پیشرفت است و چندین خط باید تا پایان سال باز شود.

le parisien – lundi 21 août 2023 pdf gratuit موج گرما در این هفته پیش بینی می شود: متئو فرانسه برای این هفته موج گرما را پیش بینی می کند که دما در برخی مناطق از ۳۵ درجه فراتر می رود. مسئولان به ویژه برای اقشار آسیب پذیر خواهان هوشیاری هستند.

تیم هندبال فرانسه قهرمان اروپا: تیم هندبال فرانسه با برتری مقابل اسپانیا در فینال قهرمان اروپا شد. این دومین عنوان متوالی برای آبی هاست که سلطه خود را در عرصه بین المللی تایید می کنند.

دانلود کتاب فرانسوی Le Parisien - lundi 21 août 2023

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.

همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.

ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.

در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *