نوع فایل
PDF
حجم فایل
3 مگابایت
تعداد بازدید
221 بازدید
9,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیLesen & Schreiben C2

lesen und schreiben c2 pdf کتاب درک مطلب و بیان نوشتن lesen & schreiben C2 ششمین و آخرین جلد از مجموعه کتاب‌های Deutsch üben است که توسط معلم آلمانی Anneli Billina برای انتشارات آلمانی Hueber نوشته و ویرایش شده است.
درک مطلب و بیان نوشتاری (lesen & schreiben C2)، خواندن و نوشتن مجموعه‌ای از مهارت‌های سطح C2، توضیحات گرامری و تمرین‌ها از سری Deutsch üben شامل متونی است که خواندن C2 را تشویق می‌کنند. تمرین‌های درک مطلب و بیان نوشتاری، مهارت‌های خواندن و نوشتن را بر اساس مهم‌ترین موضوعات روزمره آموزش می‌دهند – به ویژه برای زبان‌آموزانی که در سطح پیشرفته‌ای از یادگیری آلمانی هستند.

برای دانلود lesen und schreiben c1 pdf روی لینک کلیک کنید.

hueber lesen und schreiben c2 pdf خواندن و نوشتن در سطح C2 مستلزم سطح بالایی از مهارت زبان و مهارت در زبان آلمانی است. در این سطح شما قادر به درک متون پیچیده، از جمله موضوعات انتزاعی یا موضوعی خاص هستید. شما می توانید هم ایده های اصلی و هم ایده های فرعی را تشخیص دهید و زمینه یک متن را درک کنید. دایره لغات شما گسترده است و می توانید با توجه به نیاز خود از سبک های نوشتاری مختلفی استفاده کنید.

هنگام خواندن متون در سطح C2، می توانید بین اطلاعات ضمنی و صریح تمایز قائل شوید و ظرافت ها و ظرافت های زبان را تشخیص دهید. آنها قادر به تجزیه و تحلیل استدلال و نتیجه گیری هستند. علاوه بر این، می توانید به متون انتقادی فکر کنید و نظر خود را در مورد آنها بیان کنید.

lesen und schreiben c2 نوشتن در سطح C2 به این معنی است که شما قادر به نوشتن متون پیچیده و با ساختار مناسب هستید. شما از انواع ساختار جمله و واژگان برای بیان دقیق افکار خود استفاده می کنید. متون او حاوی مقدمه های روشن است، موضوعات را با جزئیات توسعه می دهد و نتیجه گیری قانع کننده ای ارائه می دهد. شما در قالب های مختلف نوشتاری مانند گزارش، مقاله، مقاله یا نامه رسمی مهارت دارید.

در سطح C2 شما از تسلط بالایی برخوردار هستید و می توانید به طور انعطاف پذیر با موقعیت های ارتباطی مختلف سازگار شوید. هم خواندن و هم نوشتن، درک عمیق زبان آلمانی را نشان می دهید و می توانید اطلاعات پیچیده را به وضوح منتقل کنید.

دانلود کتاب آلمانیLesen & Schreiben C2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *