نوع فایل
MP3 , PDF
حجم فایل
245
تعداد بازدید
196 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب  Menschen im Beruf Tourismus درسی کلمات، اصطلاحات و عباراتی را آموزش می دهد که اغلب در کار آنها در صنعت گردشگری مورد نیاز است.
در جلد A1، کارآموزان ارتباط شفاهی را در موقعیت های مختلف در هتل یاد می گیرند. موقعیت های رایج صحبت کردن و شنیدن از دیدگاه کارکنان هتل در پذیرش و رستوران رخ می دهد.

کتاب “Menschen im Beruf A1” یک کتاب آموزشی زبان آلمانی است که برای سطح مبتدی A1 طراحی شده است. این کتاب به دانشجویان زبان آلمانی کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را در حوزه حرفه‌ای تقویت کنند.

کتاب “Menschen im Beruf A1” موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهد که با محیط کار و فعالیت‌های روزمره در محل کار مرتبط هستند. این موضوعات شامل معرفی خود، معرفی همکاران، صحبت درباره شغل و توانایی‌ها، توصیف محیط کار، برنامه‌ریزی و زمانبندی، ارتباطات تلفنی و ایمیل، ملاقات‌های کاری و مصاحبه‌های شغلی و غیره می‌شود.

کتاب “Menschen im Beruf A1” شامل فعالیت‌های تمرینی، تمرین‌های گرامری، واژگان و مکالمات عملی است که به دانشجویان کمک می‌کند تا مهارت‌های زبانی خود را در حوزه حرفه‌ای تقویت کنند. همچنین، این کتاب شامل فایل‌های صوتی و منابع تکمیلی برای تمرین و تقویت مهارت‌های شنیداری نیز می‌شود.

Menschen im Beruf A1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *