نوع فایل
PDF
حجم فایل
2.2 مگابایت
تعداد بازدید
148 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب Pflegestandards Altenpflege

استانداردهای مراقبت در مراقبت های سالمندان به عنوان دستورالعمل ها و کمک های جهت گیری برای متخصصان پرستاری عمل می کند تا از مراقبت با کیفیت بالا و حرفه ای برای افراد مسن اطمینان حاصل شود. این استانداردها تعیین می کنند که کدام معیارهای کیفی باید در مراقبت رعایت شوند و کدام شیوه های مراقبت باید مورد استفاده قرار گیرند.

pflegestandards altenpflege pdf استانداردهای مراقبت حوزه های مختلفی مانند مراقبت های اولیه پرستاری، مراقبت های درمانی پزشکی، مراقبت های روانی اجتماعی و مستندسازی را پوشش می دهد. آنها دستورالعمل های مشخصی را ارائه می دهند و مراحل مورد نیاز برای برآوردن نیازها و نیازهای افراد تحت مراقبت را شرح می دهند.

استانداردها از جمله مواردی مانند بهداشت، تحرک، تغذیه، تجویز دارو، مدیریت درد و ارتباطات را در نظر می گیرند. آنها به عنوان مبنایی برای برنامه ریزی مراقبت عمل می کنند و یک رویکرد سیستماتیک و ساختار یافته را به فرآیندهای مراقبت میسر می کنند.

استانداردهای مراقبت در مراقبت از سالمندان تضمین می کند که اقدامات مراقبتی در سطح صحیح و حرفه ای انجام می شود. آنها به بهبود کیفیت زندگی افراد مسن کمک می کنند و نیازهای فردی آنها را در نظر می گیرند. هدف بهبود مستمر کیفیت از طریق بررسی منظم و تنظیم استانداردها است.

دانلود کتاب آلمانی Pflegestandards Altenpflege

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *