نوع فایل
PDF
حجم فایل
382
تعداد بازدید
375 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی projekt c1 lehrbuch pdf

projekt c1 pdf free download برنامه C1 یک برنامه آموزشی برای زبان آموزانی است که می خواهند برای گواهی Goethe C1 آماده شوند. متون و کارهای در حال انجام را می توان با یک کتاب C1 همراه کرد.
این کتاب شامل یک نمای کلی از فرمت امتحان، زمان‌بندی و نمره گذاری برای هر بخش از آزمون و همچنین ۱۰ تمرین کامل برای تمام بخش های آزمون است: درک مطلب، درک شنیداری، رایتینگ و صحبت کردن.

کتاب آلمانی Projekt C1 KURSBUCH

projekt c1 lösungen pdf یک منبع یادگیری زبان است که برای زبان آموزان پیشرفته زبان آلمانی طراحی شده است. با استفاده از فناوری OCR (تشخیص کاراکتر نوری) ویرایش می شود که امکان تبدیل متن چاپ شده به فرمت دیجیتال را فراهم می کند.

برای دانلود projekt b2 neu pdf روی لینک کلیک کنید.

projekt c1 lehrbuch pdf این کتاب احتمالاً بخشی از مجموعه یا دوره‌ای است که هدف آن کمک به زبان‌آموزان برای رسیدن به سطح مهارت C1 است، که در چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان‌ها (CEFR) سطح پیشرفته‌ای در نظر گرفته می‌شود. در این سطح از زبان آموزان انتظار می رود که تسلط و دقت بالایی در مهارت های زبان آلمانی خود داشته باشند.

محتوای کتاب ممکن است شامل موضوعات و تمرین‌های مختلفی باشد که بر توسعه واژگان پیشرفته، گرامر، درک مطلب، مهارت‌های شنیداری و توانایی‌های نوشتاری تمرکز دارد. همچنین ممکن است بینش های فرهنگی و سناریوهای واقعی را برای افزایش درک زبان آموزان و استفاده از زبان آلمانی در زمینه های عملی ارائه دهد.

با استفاده از فناوری OCR، می‌توان به راحتی به محتوای کتاب دسترسی پیدا کرد و به صورت دیجیتالی جستجو کرد و به زبان‌آموز اجازه می‌دهد تا در مطالب به طور کارآمدتر حرکت کند و از ابزارهای دیجیتالی مانند ترجمه، برجسته کردن و ویژگی‌های یادداشت برداری استفاده کند.

دانلود کتاب آلمانیProjekt C1 KURSBUCH edited OCR

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *