نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
111.3 مگابایت
تعداد بازدید
572 بازدید
10,000 تومان

دانلود کتاب prüfungstraining goethe-zertifikat a1

آموزش امتحانی امکان آماده سازی هدفمند برای گواهینامه Goethe A1: Fit in Deutsch 1 را برای کودکان و جوانان بین ۱۰ تا ۱۶ سال فراهم می کند.
این کتاب آلمانی را به عنوان یک آزمون زبان خارجی Fit in Deutsch 1 معرفی می کند، نکات مفیدی را ارائه می دهد و یک برنامه آموزشی جامع برای کمک به آمادگی شما ارائه می دهد. مناسب برای آمادگی برای خودآزمایی هم در کلاس درس و هم در خانه.
prüfungstraining goethe-zertifikat a1 pdf این به شما کمک می کند تا به طور موثر برای امتحان آماده شوید.
در قسمت اول آموزش امتحان از الگوی تست ۱ برای نشان دادن چهار قسمت تست شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن استفاده می کنیم. هر بخش نکات امتحانی و راهنمای پیشنهادی دارد.
پنج آزمون آزمایشی اضافی به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا از طریق تمرین فشرده به طور مطلوب برای امتحان آماده شوند.prüfungstraining a1 pdf free download آزمون های آزمایشی منعکس کننده حوزه های موضوعی دنیای روزمره کودکان و جوانان است که برای آزمایش اجباری است.

آموزش امتحانی “گوته-گواهی A1” یک کتاب تمرین است که به طور ویژه برای آمادگی برای گواهینامه گوته A1 ساخته شده است.گوته-گوته A1 یک آزمون رسمی آلمانی موسسه گوته است که سطح زبان ابتدایی را تایید می کند.

prufungstraining-a1 audio free downloadکتاب «آموزش امتحانی گواهینامه گوته A1» شامل تعداد زیادی تمرین، تکالیف و مثال با هدف ارتقای مهارت های آزمون شوندگان در زمینه های شنیداری درک، درک مطلب، نوشتاری و گفتاری است. تمام موضوعات مرتبط و ساختارهای زبانی که برای امتحان مهم هستند را پوشش می دهد.

آزمودنی ها با کار منظم با این کتاب کار می توانند دانش و مهارت خود را ارتقا دهند، با فرمت آزمون آشنا شده و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. همچنین نکات و استراتژی های ارزشمندی را برای گذراندن آزمون به طور موثر ارائه می دهد.

“گواهی آموزش امتحانی گوته A1” برای استفاده فردی و همچنین برای استفاده در کلاس مناسب است.prüfungstraining a1 audio این یک ابزار مفید برای هر کسی است که می خواهد به طور خاص برای گواهی گوته A1 آماده شود.

یکی از کتاب هایه فوق العاده در یادگیری زبان آلمانی و آمادگی برای آزمون می باشد.

دانلود کتاب آلمانیprüfungstraining goethe-zertifikat a1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *