نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
150 مگابایت
تعداد بازدید
195 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی تست داف musterprüfung 3 testdaf pdf

  • آزمون musterprüfung 3 lösungen یک آزمون آلمانی برای کسانی است که در آلمان زندگی می کنند و قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارند و یا مدرکی که تایید می کند این افراد به زبان آلمانی صحبت می کنند، این آزمون هر ساله در شهر هاگن آلمان برگزار می شود که توسط داف طراحی شده است. موسسه آزمون. و در ۷۹ شهر دنیا در مراکزی که تحت نظارت این آزمون هستند انجام می شود.

برای دانلود musterprüfung 2 testdaf pdf روی لینک کلیک کنید.

برای دانلود musterprüfung 4 testdaf pdf روی لینک کلیک کنید.

  • musterprüfung 3 testdaf lösungen داوطلبان این آزمون بر اساس سوالات مشابه و مشابه ارزیابی و نمره گذاری می شوند.نمره آزمون داف به سه سطح تقسیم می شود. (ТДН۵) (ТДН۴) (ТДН۳) . در صورت قبولی در سطح آزمون داف (TDN4)، مشکلی برای ورود به دانشگاه های آلمان نخواهید داشت و اگر مهارت های شما در سطح ۵ آزمون داف باشد، دانش زبان آلمانی شما بیش از انتظارات افرادی است که از شما می پرسند. افرادی که به زبان آلمانی صحبت می کنند و می خواهند آلمانی خود را تست کنند یا کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آلمان را دارند و یا افرادی که قصد انجام پروژه های علمی را دارند و نیاز به مدرک بین المللی زبان آلمانی دارند می توانند در این آزمون شرکت کنند. چند دقیقه قبل از شرکت در آزمون بین المللی TestDAF می توانید در سایت موسسه TESTDAF در آزمون ورودی شرکت کنید و مهارت های خود را بررسی کنید.
  • musterprüfung 1 bis 5 لازم به ذکر است که TestDaF یک آزمون زبان استاندارد است که مهارت های آلمانی شما را در زمینه های درک مطلب، درک شنیداری، نوشتن و بیان شفاهی ارزیابی می کند. آمادگی کامل برای TestDaF می تواند به شما کمک کند تا با فرمت آزمون آشنا شوید و شانس خود را برای گرفتن نتیجه خوب افزایش دهید.
  • دانلود کتاب آلمانیTestDaF Musterprüfung 3

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *