نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
353.9
تعداد بازدید
790 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب uni sicher 1

uni sicher 1 pdf آلمانی به عنوان یک زبان خارجی، مطالعه فرهنگ لغت خودآموز و کلاسی فشرده. تمرین‌هایی را برای ۲۶ موضوع با راه‌حل‌ها، فهرست‌های واژگان، جملات مثال، اطلاعات پس‌زمینه محتوا، عبارات رایج، گرافیک و توضیحات گرامری تمرین کنید. آمادگی برای آموزش (گواهی TestDaF، DSH، FSP) و کار
uni sicher pdf رویکرد جدید کتاب ارائه تمرین های بی شماری در سطوح مختلف (B2-C1-C2) برای هر متنی است که به آن گوش می دهید تا آموزش های موثری را برای زبان آموزان ارائه دهد. از آنجایی که می توانید واژگان جدیدی یاد بگیرید، لحن را با گوش دادن مکرر به همان متن یاد بگیرید.

برای دانلود uni sicher 2 روی لینک کلیک کنید.

کتاب آلمانی uni sicher 1 pdf

  • uni sicher 1 pdf free download یک کتاب آلمانی است که برای دانشجویانی که در حال یادگیری زبان آلمانی هستند طراحی شده است. این کتاب بخشی از مجموعه ای است که هدف آن ارائه آموزش و تمرین زبان جامع برای زبان آموزان در سطوح مختلف مهارت است.
  • این کتاب جنبه های مختلف گرامر، واژگان و مهارت های ارتباطی آلمانی را پوشش می دهد. این شامل تمرین‌ها، مثال‌ها و توضیحاتی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا توانایی‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و گفتار خود را به زبان آلمانی توسعه دهند. محتوا به شیوه ای پیش رونده ساختار یافته است، از مفاهیم اولیه شروع می شود و به تدریج به موضوعات پیچیده تر می رسد.
  • Uni Sicher Deutsch 1” احتمالاً بر مهارت های زبانی اساسی مانند احوالپرسی، معرفی، توصیف افراد و اشیاء، صحبت در مورد کارهای روزمره، بیان نظرات و بحث در مورد موضوعات مختلف تمرکز دارد. همچنین ممکن است ساختارهای دستوری ضروری، الگوهای جملات و واژگان رایج مرتبط با موقعیت های روزمره را معرفی کند.

برای دانلود uni sicher 3 pdf روی لینک کلیک کنید.

  • uni sicher deutsch 1 pdf” به عنوان منبعی برای دانشجویان دانشگاه برای به دست آوردن یک پایه محکم در زبان آلمانی عمل می کند و آنها را قادر می سازد تا به طور مؤثر و مطمئن در زمینه های علمی و اجتماعی ارتباط برقرار کنند.

uni sicher deutsch 1 pdf download کتابی فوق العاده و برتر در آموزش زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیUni? Sicher 1 Audio

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *