نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
53.2 مگابایت
تعداد بازدید
332 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیzur orientierung basiswissen deutschland

zur orientierung pdf دوره جهت یابی دانش پایه در مورد سیاست، تاریخ و فرهنگ در آلمان را ارائه می دهد و بر اساس دستورالعمل های اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان برای دوره های توجیهی است.

در اینجا اطلاعات اولیه در مورد آلمان وجود دارد:

  • موقعیت و کشورهای همسایه: آلمان در اروپای مرکزی قرار دارد و با ۹ کشور همسایه است: از شمال با دانمارک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس، از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند.
  • جمعیت: zur orientierung basiswissen deutschland pdf جمعیت آلمان حدود ۸۳ میلیون نفر است. بزرگترین شهرها برلین (پایتخت)، هامبورگ، مونیخ، کلن و فرانکفورت هستند.
  • زبان: زبان رسمی آلمانی است. با این حال، گویش های منطقه ای نیز وجود دارد، مانند باواریایی در باواریا یا آلمانی پایین در شمال کشور.
  • نظام سیاسی: آلمان یک جمهوری پارلمانی فدرال است. نظام سیاسی بر اساس قانون اساسی اداره می شود که در سال ۱۹۴۹ پس از پایان جنگ جهانی دوم به تصویب رسید.
  • اقتصاد: آلمان یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان را دارد. این کشور به دلیل صنعت خودرو، ماشین آلات، صنایع شیمیایی و محصولات صادراتی مانند خودرو، الکترونیک و ماشین آلات شناخته شده است.
  • فرهنگ: فرهنگ آلمان شخصیت های شناخته شده بسیاری ازzur orientierung basiswissen deutschland download  جمله آهنگسازانی مانند لودویگ ون بتهوون و یوهان سباستین باخ، نویسندگانی مانند یوهان ولفگانگ فون گوته و توماس مان و فیلسوفانی مانند امانوئل کانت و فردریش نیچه را تولید کرده است. آلمان همچنین به خاطر سنت آبجو، Oktoberfest و بازارهای کریسمس شناخته شده است.
  • دیدنی ها: مناظر معروف آلمان عبارتند از دروازه براندنبورگ و دیوار برلین در برلین، قلعه نویشوانشتاین در باواریا، کلیسای جامع کلن، Speicherstadt هامبورگ و جنگل سیاه.

این فقط برخی از اطلاعات اولیه در مورد آلمان است. البته چیزهای بیشتری برای کشف و یادگیری وجود دارد!

دانلود کتاب آلمانیzur orientierung basiswissen deutschland

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *