نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
69
تعداد بازدید
517 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی begegnungen a1 pdf

begegnungen a1 pdf free download کتاب های آلمانی به ۳ سطح مبتدی (A1)، متوسط ​​(A2) و پیشرفته (B1) تقسیم می شوند. این کتاب دارای ۸ فصل است که عبارتند از:

برای دانلود begegnungen a2 pdf روی لینک کلیک کنید.

  • موضوعات و تمرینات
  • اطلاعات مفید
  • تمرینات واژگان و گرامر

و اینکه خلاصه ای از گرامر هر کتاب به عنوان خلاصه در انتهای کتاب آمده است، تمامی سطوح این کتاب بر اساس نیازهای زبانی، محتوا و مهارت های دانش آموزان بالغ می باشد. کتاب Begegnungen Kurs und Arbeitsbuch A1 شامل کتاب دانشجویی و کتاب کار (Arbeitsbuch) به همراه فایل صوتی کتاب که شامل begegnungen a1 audio download سی دی mp3 می باشد. این کتاب نسخه رنگی با همان کیفیت اصل آلمانی است که توسط انتشارات زبان تک منتشر شده است

کتاب آلمانی Begegnungen A1

  • یک کتاب درسی زبان آلمانی است که برای مبتدیان طراحی شده است. این بخشی از مجموعه کتاب های درسی است که هدف آن آموزش آلمانی به عنوان یک زبان خارجی است. تمرکز این کتاب بر توسعه مهارت های زبانی اساسی مانند گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن است.
  • Begegnungen A1” زبان آموزان را با واژگان ضروری، ساختارهای دستور زبان و عبارات رایج مورد استفاده در موقعیت های روزمره آشنا می کند. محتوا در واحدهای موضوعی سازماندهی شده است و موضوعاتی مانند احوالپرسی، خانواده، سرگرمی ها، غذا، خرید و موارد دیگر را پوشش می دهد. هر بخش شامل دیالوگ ها، تمرین ها و فعالیت هایی برای تمرین و تقویت مطالب تازه آموخته شده است.
  • این کتاب همچنین بینش های فرهنگی را در مورد کشورهای آلمانی زبان ارائه می دهد و به زبان آموزان کمک می کند تا زمینه استفاده از زبان را درک کنند. علاوه بر این، مواد صوتی، از جمله ضبط دیالوگ ها و تمرین های گوش دادن را برای بهبود تلفظ و مهارت های درک شنیداری ارائه می دهد.
  • “begegnungen a1 lösungen” به عنوان یک منبع جامع برای مبتدیانی است که می خواهند آلمانی را یاد بگیرند و پایه ای محکم در این زبان ایجاد کنند.

دانلود کتاب آلمانیBegegnungen A1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *