نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
228.2
تعداد بازدید
364 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیBegegnungen a2

کتاب های Begegnungen در سری کتاب های آموزشی آلمانی به سه سطح مبتدی (A1)، متوسط ​​(A2) و پیشرفته (B1) تقسیم می شوند. این سند شامل هشت بخش است:

  • موضوعات و فعالیت ها
  • اطلاعات مفید
  • تمرینات واژگان و گرامرجمهوری

begegnungen a2 pdf free download و از آنجایی که خلاصه دستور زبان برای هر کتاب در انتهای کتاب به عنوان خلاصه مرجع درج شده است، تمامی سطوح این کتاب درسی بر اساس زبان، محتوا و نیازهای فکری زبان آموزان بالغ می باشد. Begegnungen Kurs und Arbeitsbuch A2 شامل کتاب درسی دانش آموز و کتاب درسی (Arbeitsbuch) به همراه فایل صوتی کتاب که شامل سی دی با فرمت mp3 می باشد. این کتاب نسخه رنگی با همان کیفیت اصل کتاب آلمانی منتشر شده توسط انتشارات زبان تک است.

برای دانلود begegnungen a1 pdf روی لینک کلیک کنید.

برای دانلود begegnungen b1 pdf روی لینک کلیک کنید.

begegnungen a2 pdf یک کتاب درسی آلمانی است که به طور ویژه برای زبان آموزان در سطح زبان A2 تهیه شده است. این کتاب برای افرادی است که قبلاً دانش اولیه زبان آلمانی را دارند و می خواهند مهارت های خود را بیشتر توسعه دهند.

کتاب درسی “begegnungen a2 lösungen pdf” انواع تمرین ها، دیالوگ ها، متون خواندنی و تمرین های درک شنیداری را ارائه می دهد تا زبان آموز را در ایجاد واژگان و دانش گرامر خود پشتیبانی کند. حوزه های موضوعی مختلفی مانند خانواده، کار، اوقات فراغت، خرید و مسافرت را پوشش می دهد و زبان آموزان را قادر می سازد تا مهارت های ارتباطی خود را در موقعیت های روزمره بهبود بخشند.

علاوه بر کتاب درسی، کتاب های کار، سی دی های صوتی begegnungen a2 audio download و منابع آنلاین نیز وجود دارد که فرآیند یادگیری را تکمیل می کند و فرصت هایی را برای تمرین شنیدن و تلفظ فراهم می کند.

بنابراین “Begegnungen A2” یک کتاب درسی است که هدف آن آموزش مهارت های زبانی لازم به زبان آلمانی در سطح A2 است تا بتوانند در زندگی روزمره به زبان آلمانی ارتباط برقرار کنند.

دانلود کتاب آلمانیBegegnungen a2

مطالعه بیشتر

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *