نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
181.6
تعداد بازدید
140 بازدید
رایگان

آموزش زبان آلمانی یا هر زبانی نیاز به مطالب معتبر و بدیع و محتوای جذاب دارد تا انگیزه کافی در زبان آموز ایجاد شود و این انگیزه در طول دوره حفظ شود. زبان آموزان جوان وقتی به صورت گروهی با هم کار می کنند و چیزهای جدیدی از یکدیگر یاد می گیرند و به یکدیگر کمک می کنند، یادگیری را آسان تر و آسان تر می کنند.
بهترین کتاب های درسی زبان آلمانی فروند از تکنیک های آموزش و یادگیری گروهی برای راهنمایی دانش آموزان در مسیر درست استفاده می کنند. موضوعات و موضوعات تدریس شده در این کتاب شامل حوادث و اتفاقاتی است که در زندگی روزمره رخ می دهد و دانش آموزان می توانند از زبان صادقانه، دقیق و مناسب استفاده کنند.
مخاطبان مجموعه کتاب های Bestre Freunde، نوجوانانی در آلمان و کشورهای خارجی هستند که هیچ دانش قبلی از زبان آلمانی ندارند. این مجموعه کتاب در سه جلد و در سه سطح A1، A2 و B1 برای آموزش دانش آموزان مبتدی تا متوسط ​​تالیف شده است.
همانطور که از نام این کتاب Beste Freunde (بهترین دوست) پیداست، فلسفه و روش تدریس مبتنی بر همکاری و یادگیری با سایر دانش آموزان است. “شما با هم بهتر یاد می گیرید!”.دانلود کتاب آلمانیBeste Freunde B1.2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *