نوع فایل
PDF
حجم فایل
60.4 مگابایت
تعداد بازدید
222 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب em übungsgrammatik

  • گرامر تمرین em übungsgrammatik pdf مکمل مناسبی برای دانش آموزانی است که با کتاب درسی em neu کار می کنند،em übungsgrammatik deutsch als fremdsprache اما بدون کتاب درسی نیز قابل استفاده است. شرایط مورد نیاز: دانش پایه (سطح پایه بالا). گروه هدف: دانش آموزان از B1 تا C1. هدف آموزشی: تعمیق و تکرار دستور زبان پایه و متوسط. مفهوم: گرامر تمرین em نمای کلی از رایج ترین رویدادها در گرامر آلمانی را ارائه می دهد.
  • اگر به دنبال یک آمادگی آزمون مناسب هستید ما آمادگی آزمون تست داف را به شما معرفی می کنیم که از بهترین و فوق‌العاده ترین آمادگی آزمون ها میباشد
  • em übungsgrammatik hueber pdf به لطف کلید راه حل یکپارچه، تمرینات گرامر هم برای خودآموزی و هم به عنوان مکمل کلاس مناسب هستند. هر واحد به‌عنوان یک صفحه دوگانه تنظیم می‌شود: ویژگی‌ها و قوانین شی مربوطه در سمت چپ \”صفحه مقدمه\” خلاصه می‌شود که همیشه از روی بیشترین مشکل و منابع خطای دانش‌آموز مشاهده می‌شود. در کنار آن در سمت راست یک \”صفحه تمرین\” با تمرین های مختلف وجود دارد.
  • em übungsgrammatik pdf free download علاوه بر این، این ساختار شامل تقسیم چیزها به بخش های مساوی از یادگیری است. هر صفحه دو صفحه‌ای فقط مطالب زیادی را ارائه می‌کند که دانش‌آموز می‌تواند آن را بیابد و در یک دنباله آموزشی یا یادگیری پردازش کند. آزمون ها در سه سطح دشواری مرتب شده اند. بنابراین برای دانش آموزان سطح پایین یا متوسط ​​و همچنین کسانی که دانش متوسط ​​قوی دارند و برای امتحان سطح B2 یا C1 آماده می شوند مناسب هستند.
  • دانلود کتاب em übungsgrammatik یک کتاب عالی برای یادگیری زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیem übungsgrammatik

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *