نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
156.3 مگابایت
تعداد بازدید
399 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیHören & Sprechen C1 (Hueber)

Listening & Speaking C1 آموزش متمرکز با تمرینات شنیداری و تمرینات گفتاری در مورد موضوعات روزمره، موقعیت های حرفه ای و موضوعات علمی رایج ارائه می دهد.

کتاب آلمانی Hören & Sprechen C1

  • hören & sprechen c1 pdf یک کتاب درسی زبان آلمانی است که توسط Hueber Verlag منتشر شده است. این به طور خاص برای زبان آموزان در سطح پیشرفته طراحی شده است و مهارت C1 را مطابق با چارچوب مشترک اروپایی مرجع برای زبان ها (CEFR) هدف قرار می دهد.
  • deutsch üben hören & sprechen c1 audio تمرکز این کتاب بر توسعه مهارت های شنیداری و گفتاری به زبان آلمانی است. این نرم افزار انواع مختلفی از مواد صوتی معتبر مانند دیالوگ ها، مصاحبه ها، سخنرانی ها و سخنرانی ها را فراهم می کند تا زبان آموزان را در معرض لهجه ها، ثبت deutsch üben hören & sprechen c1 نام ها و موضوعات مختلف قرار دهد. این مواد صوتی با تمرین ها و فعالیت های مربوطه همراه است که هدف آنها افزایش درک و ترویج مشارکت فعال در بحث ها است.

اگر به دنبال یک آمادگی آزمون مناسب هستید ما دوره آمادگی آزمون تست داف را به شما معرفی می کنیم که از بهترین و فوق‌العاده ترین آمادگی آزمون ها میباشد

  • deutsch üben hören & sprechen c1 lösungen این کتاب رویکردی جامع برای توسعه مهارت‌های پیشرفته شنیداری و گفتاری به زبان آلمانی ارائه می‌کند و آن را برای زبان‌آموزانی که می‌خواهند توانایی‌های زبانی خود را اصلاح کنند و به سطح بالاتری از مهارت برسند مناسب می‌سازد.

Hören & Sprechen C1 (Hueber)

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *