نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
390.6
تعداد بازدید
166 بازدید
120,000 تومان 10,000 تومان٪92 تخفیف

دانلود کتاب آلمانی Erkundigungen C1

erkundungen c1 pdf مطالعه آلمانی به عنوان یک زبان خارجی C1 یک دوره مدرن و تعاملی است که هدف آن زبان آموزان بزرگسالی است که می خواهند  آلمانی را سریع و موثر یاد بگیرند. این کتاب از نظر محتوا، ساختار و مفهوم پیرو کتاب درسی erkundungen c1 pdf download بوده و در ویرایش دوم و آخرین آن قرار دارد.

برای دانلود erkundungen b2 pdf روی لینک کلیک کنید.

erkundungen c1 audio این دوره به وضوح ساختار یافته است و به زبان آموز اجازه می دهد تا به طور مستقل و آسان به موضوع نزدیک شود. کشف C1 منجر به دریافت گواهینامه Goethe C1 شد. کتاب درسی یکپارچه و کتاب کار هر کدام شامل یک سی دی تمرین درک مطلب و یک کتابچه راه حل است.

erkundungen c1 lösungen برای اینکه بتوانید در سطح C1 به درستی تحقیق کنید، داشتن سطح مناسبی از تسلط و درک معنای اصطلاحات و عبارات مختلف مهم است. با دایره لغات گسترده و توانایی ساخت جملات پیچیده، می توان سوالات در سطح C1 را به طور دقیق و موثر پرسید.

استفاده از راهبردهای ارتباطی مانند نقل قول یا اصطلاحات فنی خاص نیز برای انجام پرس و جوهای واضح و دقیق بسیار مهم است.erkundungen c1 lehrerhandbuch pdf درک پاسخ ها و پرسیدن سوال در مواقعی که چیزی نامشخص است از دیگر مهارت هایی هستند که در سطح C1 برای موفقیت در موقعیت های ارتباطی مهم هستند.

دانلود کتاب آلمانیErkundigungen C1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *