نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
57.4 مگابایت
تعداد بازدید
535 بازدید
10,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی Erkundungen B2

Begegnungen و Erkundungen دوره های شش سطحی زبان آلمانی برای بزرگسالان هستند. این مجموعه که توسط Schubert Verlag منتشر شده است، شامل سه سطح Begegnungen و سه سطح Erkundungen است و در بسیاری از آموزشگاه های زبان کشور تدریس می شود. در حال حاضر این مجموعه erkundungen b2 pdf free download جدیدترین و به روزترین کتاب درسی در زمینه تقویت مهارت های گفتاری و مکالمه ارائه شده به همراه کتاب و فایل های صوتی بر اساس سیستم آموزشی آلمان می باشد.

برای دانلود erkundungen c1 pdf روی لینک کلیک کنید.

erkundungen b2 audio یک کتاب درسی و کتاب کار است که هدف آن زبان آموزان پیشرفته ای است که می خواهند مهارت های زبان آلمانی خود را در سطح B2 بیشتر توسعه دهند. کتاب درسی موضوعات و تمرین‌های مختلفی را برای تثبیت واژگان و دستور زبان و در عین حال بهبود مهارت‌های ارتباطی ارائه می‌دهد.

erkundungen b2 kompakt pdf download این شامل متون معتبر، تمرین های شنیداری و سوالات بحث جالب است که به زبان آموزان کمک می کند تا به زبان آلمانی بهتر ارتباط برقرار کنند، چه به صورت شفاهی و چه به صورت نوشتاری. تمرین‌های متنوع و متون جالب، یادگیری را به فرآیندی هیجان‌انگیز تبدیل می‌کند که در آن زبان‌آموزان می‌توانند اطلاعات زیادی درباره فرهنگ و جامعه آلمان بیاموزند. Explorations B2 هم برای درس های گروهی و هم برای یادگیری مستقل در خانه مناسب است.

erkundungen b2 lösungen یکی از فوق العاده ترین کتاب های آموزش زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیErkundungen B2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *