نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
17.3 مگابایت
تعداد بازدید
1270 بازدید
9,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیLinie 1 A2

  • خط ۱ A2 برای دانش آموزان آلمانی در نظر گرفته شده است که می خواهند در زندگی روزمره و محل کار به درستی ارتباط برقرار کنند. linie 1 a2 lösungen خط ۱ با مسیرهای یادگیری خطی و طیف گسترده ای از گزینه های تمایز برای گروه های ناهمگن از دانش آموزان مشخص می شود.
  • linie 1 a2 pdf download خط ۱ با فعال کردن و شخصی سازی منظم آنچه آموخته شده است منجر به احساس موفقیت مداوم می شود و به شما انگیزه می دهد تا از زبان خارج از دوره زبان استفاده کنید. این راهنما برای استفاده در دوره های مقدماتی و دوره های ادغام مناسب است و دارای تاییدیه BAMF می باشد.

linie 1 a2 pdf خط ۱″ یک کتاب آلمانی محبوب برای زبان آموزان آلمانی در سطح A2 است. این کتاب داستان زن جوانی به نام آنجی را روایت می کند که در برلین زندگی می کند و سعی می کند رویاهای خود را محقق کند. انجی مرتباً در خط ۱ مترو در شهر سفر می کند و در طول مسیر با افراد مختلف جالبی ملاقات می کند. از طریق این برخوردها، داستانی هیجان انگیز پر از ماجراها، دوستی ها و چالش ها شکل می گیرد.

برای دانلود linie 1 a1 pdf کلیک کنید.

“خط ۱” نه تنها به خوانندگان این فرصت را می دهد تا دانش آلمانی خود را بهبود بخشند، بلکه به بینشی از فرهنگ و زندگی روزمره در برلین نیز دست یابند. این کتاب شامل دیالوگ‌ها، تمرین‌ها و فهرست‌های واژگان زیادی است تا یادگیری را تعاملی و سرگرم‌کننده کند. هم برای خودآموزی و هم در کلاس درس مناسب است و به ویژه برای زبان آموزان آلمانی زبان در سطح A2 که می خواهند مهارت های خواندن خود را بهبود بخشند مناسب است.

دانلود کتاب آلمانیLinie 1 A2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *