نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
200.4 مگابایت
تعداد بازدید
193 بازدید
10,000 تومان

دانلود کتاب Werkstatt B1

راه حل های مورد نیاز را ارائه می دهد و ده نمونه تست مناسب برای امتحان را ارائه می دهد. این کتاب کار به شما کمک می کند تا از کتاب درسی، مطالب تمرین اضافی گسترده استفاده کنید و تمام مطالب آموزشی B1 در گرامر و واژگان را پوشش می دهد.
مواد معلم شامل راهنماهای درسی عملی است. حاوی کلیدهای راه حل دقیق برای کتاب درسی و کتاب کار و نمونه راه حل برای همه وظایف در ماژول های “lesen” و “sprechen”.  با فایل های صوتی کاملاً آزمایشی با مکث و تکرار است.

برای دانلود werkstatt b2 pdf روی لینک کلیک کنید.

werkstatt b1 pdf ” یک کتاب درسی زبان آلمانی است که برای زبان آموزان در سطح متوسط ​​(سطح B1) چارچوب مشترک اروپایی مرجع برای زبان ها (CEFR) طراحی شده است. این بخشی از مجموعه “Netzwerk” است که به طور گسترده در موسسات آموزش زبان آلمانی استفاده می شود.

کتاب درسی werkstatt b1 lösungen pdf بر توسعه و گسترش چهار مهارت زبانی: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن تمرکز دارد. موضوعات و موضوعات مختلفی از جمله موقعیت های روزمره، کار، سفر و جنبه های فرهنگی کشورهای آلمانی زبان را پوشش می دهد.

کتاب درسی شامل تمرین‌های واژگان، توضیحات گرامری، خواندن متون، فعالیت‌های شنیداری و تمرین‌های گفتاری برای افزایش مهارت زبان دانش‌آموزان است. همچنین فرصت هایی برای ارتباط تعاملی و کاربرد زبان در دنیای واقعی از طریق نقش آفرینی، بحث و گفتگو و فعالیت های گروهی فراهم می کند.

در حالی که من می توانم اطلاعات کلی در مورد “werkstatt b1 lehrbuch pdf” ارائه دهم، مهم است که توجه داشته باشیم که جزئیات خاص، مانند نسخه یا به روز رسانی های فراتر از تاریخ قطع اطلاعات من، ممکن است متفاوت باشد. برای کسب دقیق ترین و به روزترین اطلاعات، بهتر است با ناشر مشورت کنید یا به آخرین ویرایش کتاب مراجعه کنید.

دانلود کتاب Werkstatt B1 یک کتاب فوق العاده در آموزش زبان آلمانی در سطح b1 می باشد.

دانلود کتاب آلمانیWerkstatt_B1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *