نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
437.4
تعداد بازدید
1891 بازدید
8,000 تومان

دانلود کتاب werkstatt b2

مجموعه “Werkstatt” یکی از این مجموعه های متنوع است. werkstatt b2 lösungen pdf از یک طرف دانش آموزان را برای امتحانات آماده می کند. از سوی دیگر، این متن از این نظر منحصر به فرد است که کل محتوای سطح B1 و B2 چارچوب اروپایی مرجع برای زبان ها را پوشش می دهد.

برای دانلود werkstatt b1 pdf روی لینک کلیک کنید.

کتاب آلمانی Werkstatt B2

werkstatt b2 transkriptionen pdf یک کتاب درسی زبان آلمانی است که برای زبان آموزان متوسط طراحی شده است. این بخشی از مجموعه پاسخنامه کتاب werkstatt b2 است که بر توسعه مهارت های زبانی از طریق تمرین ها و فعالیت های تعاملی مختلف تمرکز دارد.

werkstatt b2 pdf این کتاب طیف وسیعی از موضوعات و موضوعات مرتبط با زندگی روزمره، از جمله سفر، کار، فرهنگ و مسائل اجتماعی را پوشش می‌دهد. هدف آن تقویت واژگان، گرامر، خواندن، نوشتن، گوش دادن و مهارت های گفتاری در آلمانی است.

werkstatt b2 losungen pdf یکی از کتاب هایه برتر در آموزش زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیWerkstatt B2
werkstatt b2 lehrbuch lösungen pdf می تواند هم توسط دانش آموزان مستقل و هم برای بخش های مختلف برای پوشش بخش های خاص یا کل امتحان استفاده شود. بسته به گروه و اهداف، می توان از آن مانند یک کتاب معمولی در هر سطح استفاده کرد، فقط برای آماده شدن برای آزمون ها، یا همانطور که در بالا ذکر شد برای استفاده از “Werkstatt” و پوشش مطالب سطح. . کار (آماده سازی سطح و آزمون) به صورت موازی. توصیه می شود به خصوص در قسمت آخر قبل از امتحان خوب و مستقیم کار کنید، در غیر این صورت مطمئناً آزادی زیادی برای انتخاب موارد درسی و مواردی که شامل نمی شود وجود دارد.

هرگونه سوال درباره دانلود کتاب werkstatt b2 دارید با ما درمیان بگذارید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *