نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
304.8 مگابایت
تعداد بازدید
132 بازدید
9,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی Mit Uns C1

کتاب درسی آلمانی mit uns c1 pdf برای سنین ۱۴ تا ۱۸ سال. این دوره به سمت یک رویکرد ارتباطی و عملی گرایش دارد. مهمتر از همه، از مهارت های سازنده مانند صحبت کردن و نوشتن پشتیبانی می کند. متون جذاب جوانان را تشویق می کند تا در مورد مسائل مهم و معضلات دشوار موضع بگیرند. هر ماژول با متنی در مورد ادبیات آلمانی و مطالعات فرهنگی همراه است. راهنما بسیار واضح است زیرا شامل ۴ ماژول، هر درس ۳ درس و هر درس ۶ صفحه است.

برای دانلود mit uns b2 kursbuch pdf روی لینک کلیک کنید.

mit uns c1 kursbuch lösungen pdf یک دوره زبان برای زبان آموزان پیشرفته آلمانی است که هدف آن رساندن سطح زبان به سطح C1 چارچوب مرجع مشترک اروپایی است. این دوره تاکید ویژه ای بر بهبود مهارت های ارتباطی از جمله بیان نوشتاری و شفاهی، درک شنیداری و درک مطلب دارد. علاوه بر این، به موضوعات فرهنگی نیز پرداخته می شود تا تصویری جامع از فرهنگ آلمان به زبان آموزان ارائه شود.

mit uns c1 kursbuch pdf این دوره شامل مطالب و تمرین های به روز برای آماده سازی زبان آموز برای موقعیت های واقعی زندگی و آماده سازی آنها برای طیف وسیعی از موضوعات است. Mit Un C1 یک محیط یادگیری پویا و تعاملی را ارائه می دهد که در آن زبان آموزان می توانند مهارت های زبانی خود را در زمینه های مختلف اعمال و تثبیت کنند.

دانلود کتاب آلمانیMit Uns C1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *