نوع فایل
PDF
حجم فایل
103.8 مگابایت
تعداد بازدید
184 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی mit uns B2

کتاب درسی mit uns b2 kursbuch pdf برای جوانان ۱۴ تا ۱۸ ساله که زبان آلمانی را در سطح B1 آموخته اند، طراحی شده است. mit uns b2 arbeitsbuch pdf این دوره بر ارتباطات و رویکرد عملی تمرکز دارد. مهمتر از همه، از مهارت هایی مانند صحبت کردن و نوشتن پشتیبانی می کند. متون جالب جوانان را تشویق می کند تا با مسائل مهم و دشوار روبرو شوند. هر بخش همراه با متنی در مورد ادبیات آلمانی و مطالعات فرهنگی است. کتاب درسی بسیار واضح نوشته شده است mit uns b2 arbeitsbuch lösungen زیرا دارای ۴ واحد با ۳ درس است و هر درس شامل ۶ صفحه است.

برای دانلود mit uns c1 pdf روی لینک کلیک کنید.

برای دانلود mit uns b1+ kursbuch pdf اینجا کلیک کنید.

mit uns b2 kursbuch lösungen سطح شما با سخنرانان پیشرفته ای آشنا خواهید شد که از قبل دانش خوبی از زبان آلمانی دارند. در این سطح شما دایره لغات و توانایی خود را برای بیان بهتر خود در موقعیت های پیچیده تر گسترش می دهید.

mit uns b2 arbeitsbuch lösungen شما ساختارهای گرامری را یاد خواهید گرفت که به شما کمک می کند نظر خود را بیان کنید، متون استدلالی را درک کنید و جملات منسجم را تشکیل دهید. شما می توانید دیالوگ ها را در موقعیت های مختلف برگزار کنید و متون طولانی تر و همچنین ارتباط بین جملات را درک کنید.

دانلود کتاب آلمانیmit uns B2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *