نوع فایل
PDF
حجم فایل
4.5 مگابایت
تعداد بازدید
240 بازدید
9,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیÖSD KID A1 – OSD

ÖSD KID A1 توانایی زبان کودکان و دانش‌آموزان جوان را در محیط‌های خاص، مرتبط با مدرسه و نیمه عمومی ارزیابی می‌کند. با هدف تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد موضوعاتی که با آنها آشنا هستید.

برای دانلود ösd kid a2 pdf اینجا کلیک کنید.
این آزمون برای دانش آموزان ۱۰ سال به بالا است.
آزمون ÖSD KID A1 دارای دو ماژول است: یک آزمون کتبی (خواندن، شنیدن و نوشتن) و یک آزمون شفاهی (گفتار) که عمدتاً برای دریافت مهارت های خواندن و شنیدن است.

برای مهارت زبان آلمانی است. آزمون ÖSD KID A1 به طور خاص برای کودکانی طراحی شده است که اخیراً شروع به یادگیری آلمانی به عنوان یک زبان خارجی کرده اند.

آزمون ÖSD KID A1 توانایی کودک را در درک و استفاده از واژگان، عبارات و ساختارهای آلمانی در موقعیت های روزمره ارزیابی می کند. مهارت های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن زبان آموزان جوان را آزمایش می کند.

ÖSD KID A1 pdf این امتحان شامل وظایف و فعالیت های مختلفی است که برای کودکان مناسب و جذاب است. اینها می تواند شامل تمرینات درک مطلب، نقش آفرینی، توضیحات تصویری و پاسخ های نوشتاری کوتاه باشد.

آزمون ÖSD KID A1 با هدف ارزیابی مهارت های ارتباطی کودک در زمینه های ساده و آشنا، مانند معرفی خود، صحبت در مورد اعضای خانواده، توصیف اشیاء، ابراز علاقه و ناپسندی، و دادن اطلاعات اولیه شخصی است.

برای آماده شدن برای امتحان ÖSD KID A1، کودکان می توانند واژگان و دستور زبان را از طریق بازی های تعاملی، تمرین ها و کاربرگ ها تمرین کنند. آنها همچنین می توانند با افراد بومی صحبت کنند یا در دوره های زبانی که برای زبان آموزان جوان طراحی شده است شرکت کنند.

دانلود کتاب آلمانیÖSD KID A1 - OSD

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *