نوع فایل
PDF
حجم فایل
2.7 مگابایت
تعداد بازدید
713 بازدید
9,000 تومان

دانلود کتاب osd zertifikat a2 jugendliche

  1. osd zertifikat a2 jugendliche pdf برای آزمون ÖSD Zertifikat A2، متقاضیان باید بتوانند در شرایط ساده و عادی در زندگی روزمره خود و همچنین در زندگی حرفه ای خود در سطح پایه ارتباط برقرار کنند.
    این آزمون برای دانش آموزان ۱۴ سال و بالاتر برگزار می شود و صلاحیت زبان را در موقعیت های معمول با موضوعات و فعالیت های آشنا تأیید می کند.
    آزمون ÖSD Zertifikat A2 از دو بخش تشکیل شده است: یک آزمون کتبی (خواندن، شنیدن و نوشتن) و یک امتحان شفاهی (گفتار) که عمدتاً بر مهارت های خواندن و شنیدن تمرکز دارد.

گواهی OSD (دیپلم زبان رسمی) A2 برای جوانان یک گواهی زبان است که سطح زبان جوانان در سطح A2 چارچوب مشترک اروپایی مرجع برای زبان ها (CEFR) را تایید می کند.

برای دانلود ösd zertifikat a1 pdf کلیک کنید.

دانلود osd zertifikat a2 osterreich pdf روی لینک کلیک کنید.

osd zertifikat a2 jugendliche pdf download یک سیستم گواهی است که توسط Kultusministerkonferenz (KMK) در آلمان به رسمیت شناخته شده است. اغلب توسط مدارس، مؤسسات آموزشی و مدارس زبان ارائه می شود.

برای دریافت گواهی OSD A2 برای جوانان، شرکت کنندگان در آزمون باید مهارت های مختلف زبان را نشان دهند. این شامل درک متون و مکالمات ساده، پر کردن فرم ها، نوشتن پیام های کوتاه و صحبت در مورد موضوعات آشنا است.

osd zertifikat a2 jugendliche pdf download این آزمون شامل وظایف مختلفی مانند درک شنیداری، درک مطلب، بیان نوشتاری و بیان شفاهی است. الزامات و وظایف دقیق ممکن است بسته به مرکز امتحان متفاوت باشد.

گواهی OSD A2 برای جوانان می تواند در هنگام درخواست برای دوره های کارآموزی یا کارآموزی یک مزیت باشد، زیرا به طور رسمی مهارت های زبانی جوانان را تأیید می کند. این به عنوان مدرکی برای سطح زبان به دست آمده عمل می کند و همچنین می تواند برای توسعه شخصی و انگیزه استفاده شود.

دانلود کتاب osd zertifikat a2 jugendliche کتابی عالی و فوق العاده برای آزمون و یادگیری زبان آلمانی می باشد.

دانلود کتاب آلمانیosd zertifikat a2 jugendliche

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *