نوع فایل
PDF, MP3 ,ZIP
حجم فایل
21 مگابایت
تعداد بازدید
484 بازدید
8,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی osd zertifikat a2 osterreich pdf

برای آزمون ÖSD Zertifikat A2 / Österreich، داوطلبان باید بتوانند در موقعیت های ساده در زندگی روزمره و همچنین در زندگی حرفه ای در سطح پایه ارتباط برقرار کنند.
این آزمون برای دانش‌آموزان ۱۴ سال و بالاتر برگزار می‌شود و مهارت زبان را در موقعیت‌های رایج با موضوعات و فعالیت‌های آشنا تأیید می‌کند. نسخه اتریشی برای مهاجرانی که قبلاً در اتریش هستند در نظر گرفته شده است.
آزمون ÖSD Zertifikat A2 / Österreich از دو بخش تشکیل شده است: یک آزمون کتبی (خواندن، گوش دادن و نوشتن) و یک امتحان شفاهی (گفتار) که عمدتاً بر مهارت های دریافتی خواندن و شنیدن تمرکز دارد.
برای دانلود ösd zertifikat deutsch österreich b1 pdf روی لینک کلیک کنید.
برای دانلود osd zertifikat a2 jugendliche pdf روی لینک کلیک کنید.
برای دانلود  ösd zertifikat a1 pdf روی لینک کلیک کنید.

سطح A2 یک گواهی رسمی برای آلمانی به عنوان یک زبان خارجی در اتریش است. این مدرک توسط مؤسسه دیپلم زبان اتریش (ÖSD) صادر شده است و به عنوان مدرکی برای اثبات مهارت های زبان آلمانی در سطح پایه عمل می کند.

برای دریافت گواهی OSD A2، داوطلبان باید در آزمونی شرکت کنند که مهارت های مختلفی مانند شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را آزمایش می کند. این امتحان شامل موقعیت های معمولی روزمره است که در آن از آلمانی استفاده می شود، مانند خرید، فعالیت های اوقات فراغت، مسیرها و غیره.

گواهی OSD A2 تأیید می کند که دارنده آن دانش اولیه آلمانی را دارد و می تواند در موقعیت های ساده و روزمره ارتباط برقرار کند. افرادی که می خواهند در اتریش زندگی یا کار کنند و نیاز به مدرکی دال بر مهارت های زبان آلمانی خود دارند، اغلب به دنبال این هستند.

دانلود کتاب آلمانیosd zertifikat a2 osterreich

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *