نوع فایل
PDF
حجم فایل
146.9 مگابایت
تعداد بازدید
480 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب pluspunkt deutsch a2

pluspunkt deutsch a2 pdf free download در آلمان برای بزرگسالان غیر آلمانی است که در آلمان زندگی کرده اند یا می خواهند برای زندگی در آلمان آماده شوند. این به ویژه برای دانش آموزان با نیازهای یادگیری و تجربیات مختلف مناسب است.

“pluspunkt deutsch a2 pdf” یک کتاب درسی برای زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی در سطح A2 است. این برنامه برای حمایت از زبان آموزان در توسعه بیشتر مهارت های زبان آلمانی خود، بر اساس سطح A1 ایجاد شده است. این کتاب تمرین‌ها و فعالیت‌های متنوعی را با هدف بهبود مهارت‌های ارتباطی زبان‌آموزان ارائه می‌کند و به آنها فرصت می‌دهد تا از مهارت‌های زبانی خود در زمینه‌های مختلف استفاده کنند.

برای دانلود pluspunkt deutsch a1 pdf روی لینک کلیک کنید.

“Pluspunkt Deutsch A2” موضوعات مختلفی از جمله موقعیت های روزمره، کار، اوقات فراغت، فرهنگ و سفر را پوشش می دهد. همچنین شامل توضیحات گرامری، تمرینات واژگان و متون درک مطلب برای ارتقاء بیشتر درک زبان آلمانی است. علاوه بر این، این کتاب برای خود ارزیابی و بررسی پیشرفت یادگیری خود پشتیبانی می کند.

کتاب درسی “Pluspunkt Deutsch A2” برای زبان آموزانی است که قبلاً دانش اولیه آلمانی را دارند و مایلند مهارت های زبانی خود را بهبود بخشند. می توان از آن هم در کلاس و هم برای خودآموزی استفاده کرد و یک روش ساختاریافته و در دسترس برای یادگیری و تثبیت زبان آلمانی در سطح A2 ارائه می دهد.

دانلود کتاب pluspunkt deutsch a2 یک کتاب فوق العاده برای یادگیری زبان آلمانی در سطح a2 می باشد.

دانلود کتاب آلمانیpluspunkt deutsch a2

مطالعه بیشتر

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *