نوع فایل
PDF
حجم فایل
124.7 مگابایت
تعداد بازدید
976 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیpluspunkt deutsch a1 pdf

Pluspunkt Deutsch – Leben in Deutschland برای بزرگسالانی بدون پیشینه آلمانی که در حال حاضر در آلمان زندگی می کنند یا می خواهند برای زندگی در آلمان آماده شوند در نظر گرفته شده است. به ویژه برای دانش آموزانی که نیازهای یادگیری و تجربه دارند مناسب است.

Pluspunkt Deutsch A1 یک کتاب درسی زبان آلمانی است که برای مبتدیان در سطح مهارت A1 طراحی شده است. این کتاب بخشی از مجموعه ای از کتاب های درسی به نام “Pluspunkt Deutsch” است که به طور گسترده در آموزشگاه ها و موسسات زبان استفاده می شود.

برای دانلود pluspunkt deutsch a2 pdf روی لینک کلیک کنید.

کتاب «Pluspunkt Deutsch A1» درس‌ها و تمرین‌های جامعی را برای کمک به زبان‌آموزان برای توسعه مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن به زبان آلمانی ارائه می‌کند. واژگان ضروری، ساختارهای دستور زبان، و موضوعات مکالمه رایج که برای ارتباطات روزمره مرتبط هستند را پوشش می دهد. این کتاب همچنین شامل مطالب صوتی مانند دیالوگ ها و تمرین های شنیداری برای تقویت درک شنیداری است.

علاوه بر این، “pluspunkt deutsch a1 arbeitsbuch pdf” اطلاعات فرهنگی در مورد کشورهای آلمانی زبان را ترکیب می کند و به زبان آموزان اجازه می دهد تا بینش هایی در مورد آداب و رسوم، سنت ها و زندگی روزمره جهان آلمانی زبان به دست آورند.

“pluspunkt deutsch a1 arbeitsbuch lösungen pdf” یک منبع محبوب برای افرادی است که سفر خود را برای یادگیری آلمانی آغاز می کنند و می خواهند یک رویکرد ساختاریافته برای فراگیری زبان در سطح مبتدی داشته باشند.

دانلود کتاب آلمانیpluspunkt deutsch a1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *