نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
202 مگابایت
تعداد بازدید
405 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی spektrum deutsch b1

spektrum b1 pdf برای آماده سازی دانش آموزان برای اخذ گواهینامه زبان آلمانی در سطوح A1 تا B1 طراحی شده است. زبان آموزانی که قصد شرکت در سطوح A1، A2 یا B1 آزمون های زبان آلمانی را دارند می توانند از محتوای این کتاب استفاده کنند.
همانطور که از عنوان کتاب ها پیداست، هر کتاب با یکی از سطوح فهرست شده زبان آلمانی مطابقت دارد. محتوای هر کتاب برای دانش آموزانی مناسب است که می خواهند به سرعت در یادگیری زبان آلمانی به موفقیت چشمگیری دست یابند. این کتاب ها حاوی کلماتی است که در زندگی روزمره، کار و مطالعه استفاده می شود. spektrum deutsch b1 pdf free download متون و تمرین های متعدد نیازهای زبان آموزان بزرگسال در آلمان و خارج از کشور را برآورده می کند. رویکرد نویسنده و ساختار مشخص مجموعه، یادگیری هدفمند و موثر زبان آموزان را دنبال می کند.

برای دانلود spektrum deutsch a2 pdf کلیک کنید.

spektrum b1 audio طیف زبان آلمانی B1 یک کتاب درسی برای زبان آموزان آلمانی در سطح B1 از چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان ها است. این برنامه برای تثبیت و توسعه بیشتر مهارت های زبانی و دانش زبان آموزان در سطح B1 ایجاد شده است. کتاب درسی حوزه های موضوعی مختلفی را پوشش می دهد که زندگی روزمره، کار، مطالعه و اوقات فراغت را پوشش می دهد. هر حوزه موضوعی شامل تمرین ها و وظایفی با هدف بهبود مهارت های ارتباطی فراگیران از جمله گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است. گرامر، واژگان و تلفظ نیز به طور خاص آموزش داده شده است. طیف آلمانی B1 مجموعه متنوعی از مواد، متون و ضبط های صوتی را ارائه می دهد تا فرآیند یادگیری متنوع و جالب باشد.spektrum deutsch b1 free download این برای استفاده در کلاس درس و همچنین برای خودآموزی مناسب است و از زبان آموزان در ارتقاء مهارت های زبان آلمانی خود به سطح بعدی پشتیبانی می کند.دانلود کتاب آلمانیspektrum b1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *