نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
249.8 مگابایت
تعداد بازدید
423 بازدید
12,000 تومان

دانلود کتاب آلمانیSpektrum Deutsch a2

spektrum deutsch a2 pdf این کتاب برای آماده سازی دانش آموزان برای مدرک زبان آلمانی در سطوح A1 تا B1 در نظر گرفته شده است. زبان آموزانی که قصد شرکت در سطح A1، A2 یا B1 آزمون زبان آلمانی را دارند می توانند از مطالب این کتاب استفاده کنند.
همانطور که از عنوان کتاب ها مشخص است، هر کتاب با یکی از سطوح ذکر شده زبان آلمانی مطابقت دارد.spektrum deutsch a2 audio محتوای هر کتاب برای دانش آموزانی مناسب است که می خواهند در یادگیری زبان آلمانی به موفقیت چشمگیری دست یابند. این کتاب ها حاوی کلماتی هستند که در زندگی، کار و تحصیل به کار می روند. متون و تمرین های متعدد نیازهای زبان آموزان بزرگسال در آلمان و خارج از کشور را برآورده می کند. رویکرد نویسندگان و ساختار واضح مجموعه با مطالعه عینی و مؤثر زبان آموزان مطابقت دارد.

برای دانلود spektrum b1 pdf روی لینک کلیک کنید.

برای دانلود spektrum deutsch a1 pdf روی لینک کلیک کنید.

Spektrum Deutsch A2 یک کتاب درسی برای آلمانی به عنوان یک زبان خارجی در سطح A2 از چارچوب مرجع مشترک اروپایی است. این برنامه برای زبان آموزان بزرگسالی است که قبلاً دانش پایه آلمانی دارند و مایلند مهارت های زبانی خود را بیشتر توسعه دهند.

spektrum deutsch a2 lösungen pdf کتاب درسی شامل یک کتاب درسی با سی دی صوتی یکپارچه، یک سری تمرینات کتاب کار و یک کتابچه راهنمای معلم است. این رویکرد از یک رویکرد ارتباطی پیروی می کند و تأکید زیادی بر توسعه چهار مهارت اساسی دارد: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن.

کتاب درسی شامل تمرین ها و فعالیت های متنوعی با هدف گسترش دایره لغات، تثبیت ساختارهای گرامری و بهبود مهارت های ارتباطی است. همچنین حاوی متون و دیالوگ های جالب در مورد موضوعات مختلف برای آموزش درک مطلب است.

کتاب کار کتاب دوره را با تمرین‌های اضافی تکمیل می‌کند که آموخته‌ها را عمیق‌تر می‌کند و کار مستقل را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین فضایی برای یادداشت‌ها و بازتاب‌های شما فراهم می‌کند.

کتاب راهنمای معلم از معلمان در تهیه و اجرای دروس حمایت می کند. این شامل نکات روش شناختی، راه حل هایی برای تمرین ها و همچنین الگوهای کپی برای مطالب اضافی است.

بنابراین spektrum deutsch a2+ pdf download پایه ای محکم برای زبان آموزانی که می خواهند مهارت های زبان آلمانی خود را در سطح A2 بهبود بخشند و برای زندگی روزمره در آلمان یا سایر کشورهای آلمانی زبان آماده شوند، ارائه می دهد.

دانلود کتاب آلمانیSpektrum Deutsch a2

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *