نوع فایل
MP3 , PDF, ZIP
حجم فایل
653.8 مگابایت
تعداد بازدید
458 بازدید
15,000 تومان

دانلود کتاب آلمانی tangram a1 a2 b1

کتاب تانگرام و کاربردهای آن

tangram a1 german pdf مجموعه ای محبوب از کتاب های درسی زبان آلمانی است که برای زبان آموزان در سطوح مختلف طراحی شده است. در اینجا یک مرور مختصر از هر سطح آورده شده است:

هرکدام از سطح ها به صورت جدا جدا فایل pdf و صوتشون قرار گرفته

  • tangram a1 pdf: این سطح برای مبتدیانی طراحی شده است که دانش زبان آلمانی ندارند یا خیلی کم هستند. این مبانی دستور زبان آلمانی، واژگان، تلفظ و مهارت های مکالمه ساده را پوشش می دهد. tangram a1 kursbuch pdf به زبان آموزان کمک می کند تا پایه ای محکم در زبان ایجاد کنند و در موقعیت های روزمره مهارت کسب کنند.
  • tangram a2 pdf: این سطح برای زبان آموزانی در نظر گرفته شده است که سطح A1 را به پایان رسانده اند یا درک اولیه زبان آلمانی دارند. tangram a2 audio بر اساس موضوعات پوشش داده شده در A1 استوار است و ساختارهای دستوری و واژگان پیچیده تری را معرفی می کند.tangram a2 pdf download این برنامه بر گسترش مهارت های زبانی تمرکز دارد تا به زبان آموزان اجازه دهد در طیف وسیع تری از موقعیت ها ارتباط برقرار کنند و نظرات و ترجیحات خود را بیان کنند.
  • tangram b1 pdf: سطح B1 یک مرحله میانی از مهارت زبان است. Tangram B1 با هدف توسعه توانایی زبان آموز برای درک و استفاده از زبان آلمانی به دو صورت گفتاری و نوشتاری است. این دوره مفاهیم گرامری پیشرفته تر، عبارات اصطلاحی و موضوعات فرهنگی را پوشش می دهد. در این سطح، فراگیران باید بتوانند مکالمات روزمره را مدیریت کنند و انواع متن، مانند مقاله، داستان کوتاه و متون فنی ساده را درک کنند.
  • هر سطح از tangram b1 pdf free download معمولاً شامل یک کتاب درسی، کتاب کار، مواد صوتی و منابع تکمیلی اضافی است. این مواد ترکیبی متعادل از تمرین‌های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را برای پشتیبانی از یک تجربه یادگیری زبان جامع ارائه می‌کنند.

دانلود کتاب آلمانیtangram a1 a2 b1قیقت این است که برای شرکت در کلاس های آموزشگاه های خوب آلمانی باید مدت زیادی صف بکشید. تا آن زمان، یادگیری زبان آلمانی را متوقف کنید.
راه دیگری برای یادگیری زبان آلمانی خودآموزی است. با دانلود کتاب درسی آلمانی می توانید یادگیری زبان آلمانی را در خانه شروع کنید. اما باید به یاد داشته باشید که امروزه منابع زیادی برای آموزش زبان آلمانی وجود دارد و اگر بخواهید زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرید، ممکن است در مورد منابع مناسب دچار سردرگمی شوید. به همین دلیل توصیه می کنیم در ابتدا جستجوی خوبی انجام دهید و خودتان یکی دو منبع را در نظر بگیرید و زبان آلمانی را با آنها یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که اگر منابع زیادی داشته باشید زمان کافی برای مطالعه همه آنها خواهید داشت و این امر پس از مدت کوتاهی شما را دلسرد می کند و به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *