نوع فایل
PDF
حجم فایل
35.7
تعداد بازدید
760 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب Wortschatz und grammatik a1

کتاب Voortschach and Grammar A1 برای گذراندن دوره های زبان آلمانی نوشته شده است. آموزش گرامر از مبانی یکی از نکات اساسی مطرح شده در این کتاب است. با خواندن این کتاب می توانید دایره لغات آلمانی خود را گسترش دهید. انتشارات هوبر آن را در چهار فاز مختلف ارائه کرد. مبتدیانی که گرامر آلمانی را یاد می گیرند به درک عمیق و حرفه ای این زبان دست خواهند یافت. این کتاب به عنوان یکی از منابع آموزش لغات و گرامر آلمانی توصیه می شود. هر چهار سطح یادگیری عالی را ارائه می دهند. با مطالعه این کتاب دایره لغات آلمانی خود را تقویت کرده و در چهار سطح A1، A2، B1 و B2 به دانش کامل دست خواهید یافت.

کتاب آلمانی Wortschatz und Grammatik A1

یک کتاب زبان آلمانی است که برای مبتدیان در سطح A1 طراحی شده است. این کتاب بر ساخت واژگان و درک ساختارهای گرامر اولیه در آلمانی تمرکز دارد. منظور کلی آن کمک به زبان آموزان برای توسعه مهارت های ضروری زبان، مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن، و صحبت کردن، در سطح مبتدی می باشد.

این کتاب احتمالاً شامل تمرین‌ها، مثال‌ها و توضیحات مختلفی برای تقویت مفاهیم واژگان و دستور زبان است. ممکن است موضوعاتی مانند احوالپرسی، معرفی، اعداد، رنگ‌ها، خانواده، روال روزانه و ساختار جملات اولیه را پوشش دهد. علاوه بر این، ممکن است بینش های فرهنگی و نکات عملی برای برقراری ارتباط در محیط های آلمانی زبان ارائه دهد.

Wortschatz und grammatik a1 یک کتاب عالی برای یادگیری زبان آلمانی در سطح a1 می باشد.

دانلود کتاب آلمانیWortschatz und grammatik a1

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *