نوع فایل
PDF
حجم فایل
77.8
تعداد بازدید
1106 بازدید
11,000 تومان

دانلود کتاب starten wir b1

این کتاب در واقع آخرین قسمت از مجموعه سه قسمتی A1-A2-B1 است که در نهایت منجر به آزمون گوته / یا ÖSD سطح B1 می شود که پیش نیاز اخذ ویزای کار برای مشاغل خاص در آلمان محسوب می شود. .
این کتاب همراه با کتاب کار (Arbeitsbuch) همراه است. قیمت کتاب شامل دو مجموعه کتاب اصلی و یک کتاب کار است.

برای دانلود starten wir a2 pdf روی لینک کلیک کنید.

در کنار این کتاب یک کتاب دستور زبان آلمانی نیز منتشر شد که حاوی توضیحات گرامری کتاب درسی برگرفته از همین انتشارات است.
ضمناً واژگان این کتاب به صورت تمرین به تمرین و فرهنگ لغت خط به خط آلمانی به فارسی starten wir b1 pdf توسط همین انتشارات منتشر شده است.
این کتاب فقط زبان آلمانی را آموزش می دهد و تمام مهارت های شنیداری، خواندن، صحبت کردن و نوشتن را تمرین می کند.

کتاب آلمانی Starten Wir B1 Arbeitsbuch-Kursbuch

دانلود کتاب starten wir b1 به صورت pdf یک کتاب آلمانی است که برای زبان آموزان در سطح مهارت B1 طراحی شده است. این کتاب هم به عنوان کتاب کار و هم به عنوان کتاب درسی عمل می کند و مطالب و تمرین های جامعی را برای کمک به زبان آموزان برای پیش بردن مهارت های زبان آلمانی خود ارائه می دهد.

starten wir b1 pdf free download این کتاب جنبه های مختلف یادگیری زبان از جمله گرامر، واژگان، درک مطلب، درک شنیداری، صحبت کردن و نوشتن را پوشش می دهد. از یک حالت ساختار یافته پیروی می کند و به تدریج موضوعات جدید را معرفی می کند و بر مفاهیمی که قبلاً آموخته شده است.

بخش «Arbeitsbuch» کتاب شامل تمرین‌ها و فعالیت‌هایی است که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد تمرین کنند و درک خود را از زبان تقویت کنند. این تمرینات اغلب شامل تکمیل جملات، تطبیق کلمات یا عبارات، و درگیر شدن در وظایف ارتباطی است.

بخش «Kursbuch» توضیحات، مثال‌ها و فرصت‌های تمرینی اضافی مرتبط با موضوعات تحت پوشش کتاب کار ارائه می‌دهد. این شامل متون و مواد صوتی برای تقویت مهارت های شنیداری و خواندن است. Kursbuch همچنین راهنمایی هایی در مورد قواعد دستور زبان، عبارات اصطلاحی و بینش فرهنگی ارائه می دهد.

به طور کلی، “Starten Wir B1 Arbeitsbuch pdf” با ارائه ترکیبی از توضیحات تئوری، تمرین های عملی و مطالب معتبر، قصد دارد از زبان آموزان در توسعه مهارت زبان آلمانی خود در سطح B1 حمایت کند در نهایت کتابی فوق العاده می باشد.

دانلود کتاب اشتارتن ویر b1 یکی از کتاب هایه فوق العاده آموزش زبان آلمانی برای یادگیری کامل زبان آلمانی در سطح b1 می باشد.

Starten Wir B1 Arbeitsbuch-kursbuch

 

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *